Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ennyien Vonát...

Miért utálják ennyien Vonát és miért esett ennyit a Jobbik szavazó tábora?

Figyelt kérdés

Először is szeretném kihangsúlyozni hogy akik pártpolitizálni akarnak, annak nem itt van a helye és nem is vagyok rá kíváncsi, nem erre irányult a kérdésem. Normális tényszerű leginkább független hozzászólásokat várok.


Tehát. Én nem teljesen folyok bele a politikába, viszont követem, nagyjából persze próbálom ezt úgy tenni mint nem a legtöbb magyar szavazó hogy valaki ezt így mondta, akkor az úgy van, hanem megpróbálok a dolgok mögé tekinteni.


Én mindig is szimpatizáltam a jobbikkal, ahogy ők változtak úgy én is. Fiatal koromban tetszett a radikálisabb "lázadó" hozzáállás mostanra meg ez a finomított közép. Vona Gábor számomra mindig is szimpatikus volt, mindig azzal foglalkozott és olyan kérdéseket tett illetve vetett fel, amik szerintem lényegesek. Például hogy ennyire foglalkozik a korrupcióval. A cigány problémával. Illetve azt látom hogy politikai törekvései azért csúsznak sokszor félre mert ő ez "lelkiismeretesen" teszi persze nem a szó szoros értelmében, nyilván a Jobbik és ő mögötte is van bőven hazugság és stratégiai megjátszás de nyilván értik mire gondolok. Persze ezek szubjektív vélemények és mesze nem látok bele teljes mélységekig.


Egy viszont biztos. Az MSZP tönkre tette az országot, a Fidesz diktatúrát akar, a többi ellenzéki párt harmat gyenge, akkor nem ez lenne az egyetlen normális irány? Mármint szerintem teljesen logikus és nem értem ezt az utálatot, valaki kérem magyarázza el hogy miért ábrándultak ki ennyien a Jobbiktól, milyen cselekedetek okozzák ezt az ellenszenvet és kérem ne felejtsék el az első soraim!


2017. ápr. 23. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"Jobbikkal"
2017. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Első, az, hogy az eddigi majdnem minden kormány tönkretette, jelentősen megkárosította az országot, és tőled is milliókat lopott el már, ahogy minden egyes embertől, az objektív tény, csak az elfogult szavazóik nem látják. A Fideszben sem a diktatórikusság a rossz, hanem ez. Nem sokakat érdekelnének a szeszélyeik, ha hazafiak lennének és az országért tennének. Szingapúrban hosszú évtizedekig egy jó diktatúra volt, és egy nálunk szegényebb szintről nálunk 3-4-szer gazdagabbak lettek, méghozzá részben sok liberalizmussal is. A vezető ott hazafi volt.
2017. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért csak majdnem minden kormány, mert talán az államcsődtől az országot megmentő Bajnai-kormány nem ártott sokat az országnak, a Boros-kormány is csak egy évig volt.
2017. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A baj, az hogy a jobbik nem jobközép néppártá alakul, hanem gyakorlatilag egy balliberális párttá.....
2017. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. ápr. 24. 11:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert hiteltelen lett a vezető emberük és azért, mert évente más-mást képviselnek ugyanabban az ügyben.
2017. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hiteltelen. Csak változik. Ahogy minden és mindenki. Erről írt is egy nagyon hosszú posztot tavaly novemberben azt hiszem, teljesen igaza van. Fel kell nőni.
2017. máj. 3. 14:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha a Jobbik évente változtatja az álláspontját (valójában nem, pl. az alaptörvény-ügyben csak taktikázott), akkor a Fidesz fél napon belül változtatja az álláspontját. Ez aztán sokkal jobb...
2017. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!