Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne népszavazással kikénys...

Lehetne népszavazással kikényszeríteni, hogy egyenesítsék végre ki a koronán a keresztet?

Figyelt kérdés
Engednék? Volna értelme?

#korona #népszavazási kérdés
2017. ápr. 28. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha Orbán megkoronáztatja magát, akkor népszavazás nélkül megcsinálják.
2017. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Elméletileg ez nincs a tiltott tárgykörök között, de mivel nem sok értelme lenne (emellett veszélyeztetné egyik nemzeti jelképünk épségét) elutasítaná a kezdeményezést a Nemzeti Választási Iroda.
2017. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Igaz, én már ilyennek "szoktam meg", úgyhogy nemmel szavaznék.
2017. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, rajtad kivül ez még hány embert zavar és miért?
2021. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként eredetileg tényleg egyenesen állt rajta, úgyhogy jogos.
2021. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"A koronát viszont valamikor a kora újkorban súlyos baleset érte, amikor a keresztet rögzítő csavar elferdült, a keresztpántok belenyomódtak a korona belsejébe, és ennek következtében két pánt is eltörött. A sérülés valószínűleg valamelyik koronázás után történhetett, amikor az ékszereket elcsomagolták. A korona még feltehetően nem volt megfelelően elhelyezve a vasládában, és rácsapódott a teteje."
2021. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#2

A Nemzeti Választási Iroda csak a tiltott tárgykörökből való népszavazást utasíthatja el. Szóval igen, lehetne népszavazást tartani.

2021. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez engem is rohadtul zavar. Mert ez kb. azóta így van, hogy valamelyik balek megnyomta szállításkor, mire mindenki hirtelen összefosta magát, aztán ráfogták, hogy eleve így volt és azóta nem akadt egyetlen nyomorult magyar, aki vállalta volna érte a felelősséget. Nagyon szánalmas történet ez, sokat mond az egész természetünkről. Mindenképp kezdeményezém a visszaállítását.
2021. júl. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert azt tilos kiegyenesíteni.
2021. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!