Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a munkanélkülis...

Magyarországon a munkanélküliség és szegénység országában miért kell az "afrikai modellt" követnie Orbánnak?

Figyelt kérdés
Miért támogatja a sokgyerekes családokat? Így is hatalmas a munkanélküliség, és a nagyon alacsony bérért dolgozók száma. Akkor mégis minek még több munkanélküli és szegény?
2017. ápr. 28. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegénység országa? Akkora vagyon még sehol sem összpontosult mint Magyarországon. Több itt a pénz mint máshol a szemét.
2017. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Csak a jómódú, sokgyerekeseket támogatja, a szegényeket nem.
2017. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul van a vagyon elosztva. Ennyi történt. De azért a magyarok közt is van egy kettő aki megvehetné Berlint.
2017. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Az a szomorú hogy a kevés gyerekeseket nem támogatja úgy mint a nagycsaládosokat. Ezzel csak ez a baj.

Jó példa vagyok erre én, nagycsaládosok ingyen ehettek menzán és blamálták a kaját, még én szüleim fizettek érte mert csak 2.-en voltunk testvérek. Ingyenes tankönyv sem járt mert nem voltam nagycsaládos. Ez mint az első Orbán kormány idején történt.

2017. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon fogynak a jobbágyok. Valahogy pótolni kell őket, hogy a királyság működőképes maradjon.
2017. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Azokat kellene támogatni,akik rászorulnak,gyerekszámtól függetlenül.


Ha valaki egyedülálló,de senkije nincs az miért nem kap semmit az államtól?Bezzeg,akinek 4 gyereke van,de még a dédnagyszülei is milliomosak,azok ingyen kapnak dolgokat.


Ezzel van a baj,hogy nem szociális alapon adnak semmit,hanem a gyerekszámtól függően..

2017. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

De miért kell őket támogatni?


Senki nem mondta nekik,hogy szaporodjanak!

Mindenki annyi gyereket vállaljon,amennyit eltud tartani!


Főleg a gazdagok gyerekeit nem kell támogatni,támogassák őket a szüleik!

2017. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!