Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ön szerint manipulatív-e a...

"Ön szerint manipulatív-e a kérdésünk, ugye nem? " Hogy lehet ilyen kérdésekre és válaszlehetőségekre bármilyen módon támaszkodni?

Figyelt kérdés

1. Brüsszel veszélyes lépésre készül. A rezsicsökkentés eltörlésére akar kényszeríteni bennünket.

Ön szerint mit tegyen Magyarország?


a) Védjük meg a rezsicsökkentést. Ragaszkodjunk ahhoz, hogy a magyar energiaárakat Magyarországon határozzuk meg.


b) Fogadjuk el Brüsszel tervét, és bízzuk a nagyvállalatokra a rezsidíjak megállapítását.



Ez botrány! Ez nem konzultáció, hanem szájbarágás!

"Ez rossz, akarod ezt, ugye nem akarod?". Ennél primitívebb szöveget...

Ezt bárki reprezentatívnak tekinti?



2017. máj. 3. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tetted fel a kérdést: "Ön szerint manipulatív-e a kérdésünk és veri-e a feleségét?" Igen/nem.
2017. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma kaptuk meg a nemzethy gyűlöletkeltő levelet.

A rák töltse ki ennek a korrupt, cinikus, maffia kormánynak!

Én aztán biztos nem küldöm nekik vissza!

Meg amit művel, az már nem kifejezés, hogy "felháborító", hanem már hányingerkeltő és undorító.

Felesleges milliárdok mennek erre a moslékra, amikor másra is kellene a pénz, nem uszításra és agymosásra!

2017. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
2# pedig vissza kell küldened, ha Fidesz ellen lépsz fel. Ne felejtsd el, hogy ez alapján írják a Kubatov-Listát.
2017. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lesz-a-ROM a Kubatov listát!

Mit gondolsz, hányan nem fogják visszaküldeni?

Akkor a fél Magyarország Kubatov listára kerülne, mert ezt a moslék kérdőívet nem küldik vissza ennek a pszichiátriai szökevénynek!

A tavalyi nemzethy sz*rságot sem küldtem vissza és nem lett semmi.

2017. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az egyik!

A másik, én biztos nem veszem fel a kesztyűt Brüsszellel szemben!

Biztos nem vagyok hülye, hogy engedelmeskedjek a diktátornak és beleszóljak az EU munkájába!

Európai állampolgár akarok maradni, nem pedig egy "Újszovjetuniós" állampolgár!

2017. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig most miattad pontosabb lesz a lista és emiatt újra kétharmaddal megnyerik a 2018 választást.
2017. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig is egyértelmű volt, hogy vicc az összes "nemzeti konzultáció".
2017. máj. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!