Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti befogadnátok migránsokat...

Ti befogadnátok migránsokat politikusok unszolására, míg ők kényelmesen élnének villáikban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 12:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Migránsokat nem, csak akikről tudjuk, hogy kölcsönösen előnyös az ő bevándorlása. Menekülteket pedig csak akkor, hogyha annak eldöntése, hogy pontosan kiket és mennyi embert fogadunk be, az a mi döntésünk és nem valami brüsszeli automatikus leosztási mechanizmus.
2017. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
A házamba vagy lakásomba nyilván nem, mert magántulajdon, de ha az illető nemcsak akarja, hanem tesz is valamit a beilleszkedéséért (nyelv- és kultúra megismerése, munkakeresés), akkor engem nem nagyon zavarna. Nem a származása, hanem a viselkedése a fontos.
2017. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem is nekem kell. Ahogyan a hajléktalanokat sem, és a munkanélkülieknek sem én fizetek segélyt, hanem mindezt az állam teszi. Ugyanis ezért fizetünk adót.
2017. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ügyes próbálkozás :-)
2017. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A jelenlegi "menekültekre" gondolok menekült címszó alatt,akik törnek,erőszakolnak,gyújtogatnak és semmi képzettségük nincs,csak a segélyt kapják.
2017. máj. 7. 12:52
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

# 5/5 Időpont ma 12:52


Azok a fidesz mellett tüntettek 2006-ban, valamit keversz.

2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%

#6


hazudozz máshol

2006ban a nemzeti radikalizmus a baloldal nemzettiprása elleni demonstráció volt

manapság miért nincsenek budaházy-féle nemzeti radikálisok?

2017. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Fidesz mellett hol voltak 2006-ban migránsok???Omg,te kicsit tájékozatlan vagy,le vagy maradva 10 évet! :D
2017. máj. 7. 13:15
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem nekem kell befogadni őket. Ha meg tudják oldani a saját lakhatásukat és megélhetésüket, akkor élhessenek ebben az országban, ahogy mindenki más is. Ha nem, akkor meg ne. A menekültek kapjanak egy kis (mondjuk három hónap) ideiglenes ellátást, amíg találnak munkát, mert ők nem feltétlenül jönnek felkészülten. Szerintem nem kell ezt ennyire túldimenzionálni.


"A jelenlegi "menekültekre" gondolok menekült címszó alatt,akik törnek,erőszakolnak,gyújtogatnak és semmi képzettségük nincs,csak a segélyt kapják."


Aki tör, erőszakol, gyújtogat, annak ott a börtön. Ez nem bevándorlás kérdése, hanem igazságszolgáltatás kérdése. Nem értem ezt az egész felhajtást. Már több évszázada működik a jelenlegi rendszer. Aki nem tud viselkedni, azt börtönbe csukjuk.

A hosszú távú állami segélyt meg el kéne törölni. Ez is bevándorlástól független. A segélynek az a lényege, hogy ha valami meglepő dolog történik, pl. egy embernek eltörik a keze, vagy épp menekülni kényszerül a hazájából, akkor az átmenetet biztosítsa. A segély egy átmeneti állapoton segít át, nem lehet senki életének az alapja.

2017. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem. Migrantokra semmi szükség.
2017. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!