Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti hogyan viselitek...

Jobbikosok ti hogyan viselitek, hogy Vona már a kormányt tekinti elsődleges ellenségének és nem a baloldalt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok jobbikos, de rosszul viselem, hogy a pártok ellenséget látnak egymásban. Hadakoznak, ahelyett, hogy összedolgoznának és egyről a kettőre léphetne ez a szaros ország.
2017. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok jobbikos, de ez mióta újdonság? Az ellenzéki pártok, ha van egy kis eszük nem egymást tartják ellenségnek. A Jobbik és a balos pártok meg a 2010-es kormányváltás óta természetes szövetségesei egymásnak.
2017. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán azért a Fideszt tekinti ellenségnek, mert őket kell éppen leváltania, nem pedig a baloldalt?

Talán. Legalábbis én így látom.

2017. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehezen, mert ha mindenáron választani kell, inkább a Fidesz mint bármelyik baloldali vagy liberális párt.


A Jobbik láthatóan nem találja a helyét, ide - oda vergődik, egyik rossz húzás a másik után, mondanivalója nincs, a hatalmat akarná, de semmi komolyat nem tud üzenni.


Nagyon félő, hogy Fidesz 2.0 lenne belőle - akkor meg minek?


Eddig a szavazójuk voltam, korábban a MIÉP - é, '94 óta szavazhatok, de most először nincs ötletem, hogy kire.


A Jobbik lassan viccpárt lesz.

2017. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ellenzéki párt első emberétől nem olyan meglepő, hogy a kormánypárt van leginkább a "célkeresztjében".
2017. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!