Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek elképzelhető hogy...

Attilav kérdése:

Szerintetek elképzelhető hogy 2018-ban kényszerből megszavazzák a baloldalt?

Figyelt kérdés

Tehát hogy 2018-ban az ellenzék protest szavazatokkal mégis hatalomra kerül, attól függetlenül hogy érdemesek e rá vagy sem.

Hogy látjátok? Kormányváltó protest hangulat van most az országban?



2016. dec. 21. 15:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nincs kormányváltó hangulat.
2016. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 meszike91 ***** válasza:
36%
Nem.
2016. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartom valószínűleg, s nem is lenne jó. Orbán és pártja nagyon távol áll tőlem, de még mindig jobb, ha maradnak. És ezt baloldaliként írom.

Nincs, talán nem is volt Magyarországon igazi baloldal. Az eltelt 100 évben biztosan nem.

A jelenlegi és volt kormánypártokban csak káosz és veszekedés van. Egyik vezető és pártot sem látnám szívesen megint hatalmon.

De nem az a kérdés én mit gondolok, hanem úgy általában. Én úgy hiszem (s magam körül is így látom), mások is ezt gondolják.

Ha elzavarják a mostaniakat, akkor azt egy ez után felbukkanó, s nagyon nagy dolgokkal előálló párt miatt történhet, egy nagyon karizmatikus vezetővel ez élen.

2016. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
nálam most jött el az, hogy a kispártokra fogok szavazni, mert nem látom értelmét a nagyokra. Szóval valószínüleg Együtt/LMP.
2016. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%

"Orbán és pártja nagyon távol áll tőlem, de még mindig jobb, ha maradnak."


:DDDD


Miért szégyellik a fideszesek most már ennyire, hogy fideszesek?

2016. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

3. vagyok. Soha nem bírtam Orbánt, semmi közöm hozzá.

Tudod a dolgok relatívak. Nem írtam, nem gondolom, hogy ők jók. De jelenleg nincs más. Melyiket szeretnéd vissza?

Nekem a baloldaliság és liberalizmus nagyon mást jelent, mint nekik. Tök mindegy, mert csak marakodnak egymás között. Program nincs, stratégia nincs, semmi nincs.

2016. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%

Annak is örülhetnek ha bejutnak a parlamentbe.


A bukott szocik még a "legerősebbek", annyi szufla még maradt bennük, több már nem, a többi belőlük kivált törpepártok önállóan meg be sem jutnának.

2016. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

"Orbán és pártja nagyon távol áll tőlem, de még mindig jobb, ha maradnak."


Baloldaliként szereted a diktatúrát? :D

Akkor azonnal kezeltesd magad mihamarabb, mert ez nálad már súlyos betegség!

Ha neked jó egy skizofréniás, idegbeteg, hazug, szélhámos, csaló, provokatív, primitív, idegengyűlölő álkeresztény sz***alak, akkor csak gratulálni tudok!

2016. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
goto 6
2016. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

Kedveseim! Másodszor ragadtok ki egy mondatot egy hosszabb írásból. Nem olyan hosszú, hogy ne lehessen elolvasni.

Tessék az egészet együtt értelmezni, személyeskedés helyett!

2016. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!