Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a Baloldal-Jobbik közös...

Mi ez a Baloldal-Jobbik közös lista gondolata?

Figyelt kérdés
Szerintem mind a jobbik, mind a baloldal elvesztené támogatóinak felét. A tipikusan balliberális törzsszavazók a Jobbik múltja miatt semilyen körülmények között nem szavaznának a Jobikkal közös listára, hanem a szavzataik eloszlanának a MOMa, PM, Együtt, esetleg LMP között ha azok nem vennének részt az együttműködésben. egy nemzeti radikális korábban törzsszavazó Jobbikos pedig semilyen körülmények között nem szavazna Gyurcsány Ferenccel közöss listára, ha minden húr szakadna, még ha nehéz szívvel is de az réteg inkább a fideszre tenné az xet..
2017. máj. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Sokat nem lehet hozzátenni, így van. Én Jobbik szimpatizáns voltam a közelmúltig és már erre a jelenlegi Jobbikra sem fogok valószínűleg szavazni, nemhogy ha összefog a baloldallal, az teljes mértékben ki van zárva, sőt, akkor bosszúból a Fideszre szavaznék, amire pedig még sosem szavaztam.
2017. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, majd valószínűleg az exjobbikos árpádsávos árjamotoros magyar vagyok nemtúrista majd hirtelen juhász péter fan együtt szavazó lesz, akinek minden második szava az hogy náci
2017. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közös listának én is ellene lennék. Ellenben a Fidesz alkotta választási rendszer miatt egy kivételével minden ellenzéki jelöltet vissza kellene léptetni, ehhez egy közvéleménykutatást kellene végezni, hogy a legerősebb maradjon, függetlenül attól, hogy baloldali vagy Jobbikos.
2017. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

#2 Miért lehet.


Mellesleg nekem semmi bajom a jobbik de-redikalizációjával.

2017. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Én speciel még szavaznék is egy Jobbik+Dk+Együtt listára(persze nyilván képtelenség, hogy lesz ilyen), engem még Gyurcsány sem zavar. Viszont ha a Botka féle MSZ(M)P is ott van,akkor nem szavaznék rájuk.
2017. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is nagyjából úgy lenne ahogy írod. De én eddig nem is hallottam olyat, hogy ez komolyan felvetődött volna.
2017. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bosszúból szavazni a fideszre. Az igen barátom. "Dögöljön meg a szomszéd tehene is, ha az enyém megdöglik" szint. Szívjon az ország továbbra is, sőt még közelebb a 2/3-hoz bosszú miatt. Nevetséges. És ezek az emberek szavaznak, döntenek a jövőről, aki nem program alapján szavaz vagy bármilyen elv alapján, neem, bosszúból. Rohadjon el a jobbik mert már nem akar zsidókat meg cigányokat karóba húzni, ejj de kár. Hihetetlenek az emberek. Szánalom
2017. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!