Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajuk a Bayer Zsolttal...

Mi a bajuk a Bayer Zsolttal sokaknak? Úgy látom, hogy elég sok ember félreérti a szavait. Békés ember csak provokálták. A másik oldalon sokkal durvább sorokat is lehet olvasni.

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Csak annyi, hogy egy fasiszta, aki legszívesebben kiirtana mindenkit, aki nem Orbán valagát nyalja hozzá hasonlóan.

Csak ennyi a probléma.

2017. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Igazából a másik oldal is békés csak hát egyesek provokálják őket.
2017. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Dymo ***** válasza:
92%
"Békés ember" :D :D :D
2017. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem békés ember, hanem provokáló, gyűlölködő, kocsmába való stílussal. Szégyene az újságíró társadalomnak.
2017. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is szívesen végigfolyatnám Bayert a véres taknyán, hogy hozzá hasonlóan én is teljesen békés ember legyek és ne legyen velem semmiféle probléma.
2017. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem is tudom, egy antiszemita fasiszta, aki mindenkit leszól aki nem Fideszes és arra buzdítja az embereket, hogy verjék meg azt, aki nem ért egyet Orbánnal. Nem is tudom mi lenne a baj vele....
2017. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Talán az, hogy alpári a stílusa, a mondanivalója csupa ostobaság, annyira mélyen nyal a hatalomnak, hogy azt már fájdalmas látni, hiteltelen köpönyegforgató? Ja, és hogy hangember, mert valahogy csak nem mert kiállni Hont ellen.

[link]

2017. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Bayer csak egy punci, mi meg nőügyekkel nem foglalkozunk.


[link]

2017. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Kiváló ember, a Magyar Érdemrend lovagkeresztjének méltó kitüntetettje. Tisztelem.
2017. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Jó fej.
2017. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!