Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a magyar ember azt...

Amikor a magyar ember azt hallja, hogy ez és ez már megint százmilliárdot kapott az ő leadózott pénzéből, akkor miért nem irigyli tőle?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy a magyar ember miért szeret ennyire kizsákmányolt lenni mások által és miért nem akar jólétben élni.

Soha nem is értettem, és most sem értem. Lehetne itt egy jóléti társdalom is akár, de az itt élő embereknek egyszerűen nem kell.



2017. máj. 5. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Lehetne mondani hogy ki kéne nyírni mindet, de érne annyit hogy utána választás elé kerülj? Fejbe lövöm-e magam, vagy életem végéig börtönbe üljek?

Sajnos sokan úgy vannak vele hogy van munkahelyük, a kocsit tudják tankolni, jut a gyerekre is, 800ft-os óvszerre is telik aki dolgozik, így csak hőbörögnek, de tudomásul veszik.


Átlag emberként is lehet ám simlizni, én amit otthon tudok hasznosítani, vagy amire szükségem van azt lopom a munkahelyről.

Nitrohigitót 2 literes kólás flakonban hordom haza, szerszámokat, csavarokat szintén, ilyenekre nem is kell költenem külön.


Dolgoztam olyan helyen ahol kisbolt szintű büfé volt, de kamera nem, kis tételben ugyan de simán elraktam egy-két csokit, kekszet.

2017. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem irigylem, csak bosszant. De nem tudunk semmit tenni ellene. Az emberek többsége félti a munkahelyét, ezért tüntetni sem mer.
2017. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

engem a baloldal közgazdaságtani és teljes külpolitikai analfabétizmusa zavar


tudjátok mit? a széplelketekkel takarodjatok már el a politikából

2017. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert a magyar ember nem irigy természetű.
2017. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már megint a "baloldal" xD

Idióta vagy, komolyan, 31-es!

Miért mindenért a "baloldal" a hibás, magyarázd már meg nekem!

Neked mániás betegséged a "baloldal", vagy mi bajod velük?

Orbán nem zsákmányol ki téged?

Szerinted a "baloldal", vagy a Fidesz lopott a legtöbbet, és szerinted mennyit?

2017. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem irigység kérdése, inkább egyszerűen dühítő. És szerintem dühíti is az embereket, csak már annyira megszokott, hogy alighanem nem hiszik, hogy lehetne máshogy is. És ez a legrosszabb.
2017. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted a "baloldal", vagy a Fidesz lopott a legtöbbet, és szerinted mennyit?

"

a baloldal

hol van a mészáros lőrinc által nyert közbeszerzések értéke? ott. mészáros lőrincnél


hol vannak a 4es metróból kikartellezett milliárdok? hol vannak az autópálya milliárdok?


erre válaszolj baloscigány!

2017. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire okoska vagy, miből szerzett több ezer hektár állami földet Mészáros, miből vásárolt meg szállodákat, borvidéket Tokajban?

És hova lett az a sok milliárd, amit a kormány "tűzifa segélynek" szánt a rászorultak részére és miért nem kapták meg sokan, miért fagytak halálra a szegények januárban?

A 4-es metró botrányban benne van Orbán Viktor keze is, nem csak az akkori városvezetés keze!

Miért nincs pénz a 3-as metrók korszerűsítésére, miért gyulladnak ki metrókocsik, miért van emiatt állandó forgalomkorlátozás, metrópótlás?

Ezekért ki a felelős?

Válaszolj nekem és ne a "baloldalra" mutogass állandóan!

2017. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért is nem akarnak adózni az emberek,ezért is nem alakul ki a jóléti társadalom.


Azok sem akarnak rendesen adózni,akik nem a megélhetés miatt nem adóznak.

Vannak itt olyanok is,akiknek milliós értéktárgyaik vannak,és azután sem akarnak adót fizetni,akkor mit vársz az egyszerű emberektől,akiknek semmijük nincs?

2017. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!