Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek nem ciki ilyen...

Fideszesek nem ciki ilyen ember a Fideszbe mint Bayer?

Figyelt kérdés

szerintem annyira lehúzza a pártot hogy nem igaz

a fidesz helyébe rég kipenderíteném


de úgy látszik nincs érdekükbe...



csak a miheztartás végett mikor a jobbik megtudta Király András igazi múltját (ugye előtte honnan is tudhatták volna nem volt ráírva) egy nap alatt kikerült a pártból mert nem illet bele a Jobbik értékrendjébe


Bayer bele illik a fidesz értékrendjébe?


2010. márc. 19. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Bayer egy velejéig romlott ember...


nem tudom én se a fidesz hogy tűri meg a köreibe...


szánalom az ember

2010. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
undorodom Bayer Zsolttól...
2010. márc. 19. 23:24
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Mi van jobbikosok, most, hogy Bayer ellenetek beszél, máris nem tetszik a stílusa? Eddig sem volt más, de valahogy nem háborodtatok fel rajta. Amint kritizálta Királyt és Vonát, máris felhördültetek...
2010. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

" Mi van jobbikosok, most, hogy Bayer ellenetek beszél, máris nem tetszik a stílusa? Eddig sem volt más, de valahogy nem háborodtatok fel rajta. Amint kritizálta Királyt és Vonát, máris felhördültetek..."



nem érdekel hogy kit kritizál


de a stílusa hangneme nem méltó egy közszereplőhöz


én is undorodom tőle... nem tudom miért véded

2010. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Bayer nem kritizál, hanem hazudozik! Mekkora különbség!
2010. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Eleve maga a fidesz ciki. Nem tök mindegy kik vannak benne? :D
2010. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi az hogy kritizalta Vonat?Nem tudom hany Jobbikos van az orszagban,de mindenesetre azt uzente nekunk hogy:

1.menjunk anyankba

2.patkanynak nevezett


Szoval ehhez nem nagyon kell hozzafuni semmit.Ennyire hogy lehet valaki nyomorek?Totalis sarokbaallas van.Mar semmivel nem tudnak vedekezni mint primitiv modon beszologatni a Jobbik-nak es tamogatoinak.Szar az egesz bandajuk ugy ahogy van.

2010. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem értek egyet a Fidesszel. Ez egy dolog, de szerintem ez a Bayer Zsolt nagyon "gáz".
2010. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

Jobbikosok! Nem ciki a Jobbikba egy olyan ember, mint Morvai?


(Aki, ugye, többek közt, ahogy Bayer is megemlítette, olyan nagyon haragszik a "metélt farkincákra", hogy még az EP-ben is ezzel foglalkozik...)


Komolyra fordítva a szót: mindenki a saját háza táján sepregessen! Akinek a szavazói zöme a Kurucból szerzi az információkat a világ történéseiről, az ne mást bírálgasson! Igaz, a Kurucon névtelen senkik írnak másokat gyalázó cikkeket. Bayer viszont szabadon szidható, hiszen ő a nevét és az arcát adja a véleményéhez.

2010. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem, a zsindelyek leirtása államérdek. Ugyanez a te érdeked is :)
2010. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!