Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor az ország minden egyes...

Amikor az ország minden egyes tekintetben szánalmasan rossz helyzetben van (köz/felsőoktatás, egészségügy, közlekedés, nevetséges bérek), akkor valóban a stadion és a kisvasút az, amire nekünk szükségünk van?

Figyelt kérdés
Nem teljesen tudom érteni azokat az embereket, akik még a Fidesz mellett állnak.
2017. máj. 10. 10:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na, egy agymosott vérfideszes kommentjét végre láthatjuk. Úgy látszik, hogy te pedig odáig nem jutottál el, hogy nem mindegy, hogy nettó 120 ezerből 20-30 ezer forintot kell mindenféle adóra befizetned, vagy nettó 140 ezer forintból 70-80 ezret. Előbbi a Fityesz előtti, utóbbi pedig a mostani helyzet.
2017. máj. 10. 14:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Te látom, azt se tudod, hogy mi a különbség a nettó és a bruttó között, a nettó az az összeg, amit már leadózva kapsz meg,tehát abból nem vonnak le smemit. Amúgy nem vagyok vérfideszes 2006-ban az MDF-re szavaztam, 2010-ben a Jobbikra, 2014-ben meg az SMS pártra, most meg 2018ban a fideszre fogok, mert azért én is látom, hogy növekszik a bérem, és szépül körülöttem minden.
2017. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A növekvő béreddel meg szépülő akármikkel kitörölheted ha az adók és az infláció gyorsabban nő, magyarán egyre kevesebbet ér a pénzed.


A kórházfelújítás pedig vicces pénzszórás annak tekintetében hogy lassan már orvost és műtőhelyiséget is a betegnek kell biztosítania, mert semmire sincs pénz. Nem elég felújítani, működtetni is kellene, aminek színvonala a kanyarban sincs a 2010 előtti időkhöz képest.

2017. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnàd az utobbi 3 èvben az inflàcio majdnem 0 szazalek Volt,ugyhogy nem tudom miről beszèlsz... A korhazas pèldadnal meg nevezd meg konkrètan Melyik korhàzròl van szo
2017. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, a futballra elbaxott pénzeknek én sem sok értelmét látom, noha szeretem a focit. Minél több benne a pénz, a foci anál szarabb, néző meg lassan nincs is...
2017. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!