Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megalázó, hogy még a segélyek...

Megalázó, hogy még a segélyek is magasabbak kint mint itt az átlagfizetés. Nem lenne egyszerűbb ha mi is háborús ország lennénk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már a gyalázat szintjén áll a gazdaságbeli és bérbeli különbség a EU országai és Magyarország között. Több segélyt kap egy háborús menekült, mint mondjuk egy magyar orvos vagy tanár. Akkor már nem lenne egyszerűbb ha mi is háborút jelentenénk? Több pénzt kapna minden magyar, mert menekült státusszal rengeteg pénz jár, életünk végéig eltartanának minket és nem kellene dolgoznunk sem. Szerintem sokkal egyszerűbb lenne mint gürizni a rosszlétért. Nem is értem miért dolgozik itt még valaki.
2017. máj. 13. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
EU tagország állampolgáraként nem kaphatsz másik EU-s országba menekült státuszt.
2017. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor jogod van sztrájkolni a magasabb bérért, de akár fel is mondhatsz és kereshetsz jobban fizető állást.
2017. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokkal egyszerűbb lenne mint gürizni a rosszlétért. Nem is értem miért dolgozik itt még valaki."


Te hol dolgozol itthon vagy külföldön?

2017. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"rengeteg pénz jár, életünk végéig eltartanának minket és nem kellene dolgoznunk sem."


Ha neked az jó hogy kitartott vagy, akkor csak élj úgy. Normális gondolkodású ember inkább dolgozik tisztességgel, minthogy máson élősködjön.

2017. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Idéznék egy jó öreg klasszikust:

"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"

2017. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fityesz sokat nem tett a felzárkóztatásért, az már biztos..
2017. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de, már régen "háborús" ország vagyunk, csak éppen azokkal háborúzunk, akiktől a több pénzt, segélyt remélnéd.
2017. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A #7-tel egyetértek, ugyanakkor kijelentem, nem vagyunk háborús ország. Még mindig hagyjuk, hogy fejjenek itthon. Sőt, segítünk. Pedig igazán ezen a téren kéne háborúsnak lenni. Igen rövid ideig. Az ilyesmit jobb helyeken (korábban nálunk is) egy nap alatt rendezik.
2017. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
2018-ban lesz lehetőség változtatni. De ha megint simán nyer a Fityisz, meg a sok marha el sem megy szavazni, akkor most már tényleg kussoljatok be!
2017. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
indulj a választásokon b a z d m e g s akkor majd rád szavazok
2017. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!