Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kell történnie hogy egy...

Minek kell történnie hogy egy Fidesz szavazó igazán csalódjon?

Figyelt kérdés

Értem itt azt hogy aki azzal védekezik, hogy Ő jobb híján szavaz a Fideszre megrögzötten, mert nem akar újra olyat mint ami 2010 előtt volt az miért nem áll be a nem tudja csapatba? Akiknek nincs pártja, és akik tudnának új "divatot" teremteni azzal hogy a pártrendszer nélkül politizálnának?


Mert csak kapásból:

- Nem háborítja fel eléggé a korrupció.

- Nem háborodik fel eléggé a vállalhatatlan megnyilvánulásokból, akár parlamentben akár azon kívül kormánypártiak részéről.

- Nem háborítják fel a Fidesz közeli médiumok és annak viselkedése másokkal pl.

-> Pl Bayer féle dolgok, Bencsik, aztán Origo, Ripost, 888.

- Nem zavarja az a lépés sorozat ami a 2/3-al való visszaélésből fakadnak.(alkotmány, CEU, médiumok bezáratása, pártok, civilek elleni támadások stb stb stb.)

- nem zavarja Lukács szobor eltávolítása és a Horthy szobor állítása. (csak egy példa)

- Nem zavarja a demokratikus intézmény rendszer megszállása(legfőbb ügyészség, Nemzeti Bank, Ombudsman, Médiahatóság, Adatvédelmi hatóság, Köztársasági elnöki hivatal[mondjuk itt nem voltak egyedül] stb.)

- Tisztességtelen kampányolás kezdeményezése

(például)


Ez csak egy pár dolog ami a jobb híjánt kizárja. Mert ettől van jobb, ha nem isa politikai porondon jelenleg. De dolgozhatnánk rajta hogy legyen.


Én itt most nem ellenzéki pártkatonaként írok, hanem ellenkezőleg. Pártnélküli, politikai árvaként, akinek nincs pártja jelenleg sem. És innen kérdezem, hogy aki azt mondja hogy nincs alternatíva annak mi kell hogy eléggé felháborodjon, és miért érv az hogy nincs alternatíva? Mert én is ezt mondom, de nekem a nincs alternatíva sem jelent alternatívát a kormánytámogatásban.


Annál inkább távolodok tőlük.

Kinek elfogadható érv asz hogy bármi is a karjaiba tereli a kormánynak?



#Mészáros Lőrinc #FIDESZ? Orbán Viktor
2017. máj. 14. 17:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi fideszes soha nem csalódik. Ha államcsőd lesz, azért is Soros György lesz a hibás, mert szegény Orbán Úr mindent megtett, de Soros hatalmával szemben még neki sem volt esélye. Ezt fogják hinni a fideszesek.

De ezen kár is agyalni, inkább itt kell őket hagyni a saját levükben megfőni.

2017. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
13%

"Ilyen egy igazi fideszes! Sajnos..."


Mert, milyen legyen?

Ha lesz majd egy olyan jobboldali párt, ami teljesíti a kritériumokat, akkor arra szavazunk.


De, ameddig minden párt a Fideszen kívül melegházassággal kampányol, meg azzal,hogy minél több színes kell az országba, addig tehetnek egy szívességet.Elmehetnek a p...-be.

2017. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

#12


Enyhén szólva is baromságokat beszélsz.

De mindegy, úgysem lehet rád hatni.

2017. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
16%

13.


Miért is baromság?

Talán, nem azt akarják a jelenlegi ellenzéki pártok, mint amiről írtam?Nem tudod megcáfolni ezt az állítást.

2017. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%

#14


Miért, te meg tudod cáfolni, hogy a Föld és a Mars között ott kering Russell teáskannája?

2017. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
47% olvasd át újra a kérdést, és akkor leesik, hogy kire vonatkozik.
2017. máj. 14. 18:31
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

"Miért, te meg tudod cáfolni, hogy a Föld és a Mars között ott kering Russell teáskannája?"


Ez kicsit magas szint olyannak, aki genederistákról értekezik, nem gondolod? :-D

Vagy helyesebben :-((( Hidd el én mocskosul örülnék neki, ha az "átlagfideszes" nem írna ilyen hülyeségeket, hogy az ellenzék az csak a melegházasságról szól meg genderisták, de ez van. Ezért tart itt az ország.

2017. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Orbánnak meg kell támadnia az Usát és ki kell törnie egy nukleáris világégésnek.
2017. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

"Ja, ne legyen liberális majom, migrációpárti, genderista meg ilyenek. "


Az nem baj,hogy az ország tönkremegy,a lényeg,hogy lehessen gyűlölni a kisebbségeket.

Gratulálok nektek!

2017. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
96%
Én semmi olyat nem tudok elképzelni, ami ezt eredményezné.
2017. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!