Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett alkalmas volna...

Szél Bernadett alkalmas volna -e Magyarország első miniszterelnök nőjének?

Figyelt kérdés
Néhány napja szóba jött hogy a közállapotokat egy női miniszterelnök tudná lenyugtatni Mo-on. Ezért jött elő.

2017. máj. 16. 11:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem holnap lesz amikor egy öko-párt megnyeri a magyar választásokat.

De egy ellenzéki összefogásnak lehetne egy kiegyezéses jelöltje.

Persze főleg az LMP nem akar összefogni így ábrándkép.


Kun Bélához hasonlítani? Fel kéne ébredni egy 100 évvel előbbre járunk. Hazaszeretet? - ne lépjünk már megint ebbe a pocsolyába, hogy a jobb oldal azt állítja hogy a bal nem szereti a hazáját. Eldönthetetlen vita, ami csak érzelmek korbácsolására jó semmi egyébre.


Karizmatikus politikus?? Megint egy olyan toposz amit szeretünk az égre festeni és alá állni. A sok egyéniség nélküli ember vár karizmára, amit megpróbál másban megtalálni ha már magában nem tud. Én nem gondolom hogy ez fő ismérve hogy valaki alkalmas -e kormányfőnek.

Lásd Merkel - inkább a kormányhivatalban tudnám elképzelni o.vez. helyettesként sütirecepteket cserélgetve mint több mint 10 éve Németo. kancellárjának.

Csak hát a németek sokat változtak '45 - óta.

2017. máj. 16. 15:39
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Miniszterelnökként, egyelőre nem tudom elképzelni, miniszerként talán igen.
2017. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Most akkor kivel vagy? :-)
2017. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13: Már hogy én? Én kedvelem Széll Bernadettet, de arra nem tartanám még alkalmasnak, hogy miniszterelnök legyen. Viszont nem tartom kizártnak, hogy ez később, változzon.
2017. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja nem, nem te, a kérdező. :-D
2017. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Karizmatikus politikus?? Megint egy olyan toposz amit szeretünk az égre festeni és alá állni. A sok egyéniség nélküli ember vár karizmára, amit megpróbál másban megtalálni ha már magában nem tud."


Csillagom, nem én tehetek róla, ha nem tudod, mi a karizma jelentése. Aki ilyen ostoba, sztereotip mondatot képes nyilvánosan leírni, hogy nő kell a kedélyek lenyugtatásához, az ne irkáljon egyéniségről.:D

2017. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Karizma?

[link]

kar izma

[link]

2017. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg azoknak az országoknak a belbiztonságát (és itt egy kis migráncs felhang) ahol női miniszterelnök vagy hadügyminiszter van.
2018. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Néhány napja szóba jött hogy a közállapotokat egy női miniszterelnök tudná lenyugtatni Mo-on. Ezért jött elő."

Nem az a lényeg, hogy mi van a "lába között". Talán az fontosabb, hogy milyen a stílusa, milyen nézeteket vall. Az, aki nem hajlandó együttműködni, fikáz jobbra-balra, az nemtől függetlenül alkalmatlan.

Szerintem Karácsony Gergő a Párbeszéd párt tagja, sokkal alkalmasabb miniszerelnök-jelölt lenne.

2018. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ez olyan mint az éhes ember "luxusa", hogy milyen kaját egyen.
2018. febr. 6. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!