Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett alkalmas volna...

Szél Bernadett alkalmas volna -e Magyarország első miniszterelnök nőjének?

Figyelt kérdés
Néhány napja szóba jött hogy a közállapotokat egy női miniszterelnök tudná lenyugtatni Mo-on. Ezért jött elő.

2017. máj. 16. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2017. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Én nyugodt vagyok. És mindenki nyugodjon le.
2017. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Igen..
2017. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Sokat elmond az ahogyan felszólal vagy beszél. Nem véletlenül a legnépszerűbb magyar politikusok egyike. Szerintem alkalmas lenne, de a népnek sajna kevés hogy alkalmas lenne. Majd meglátjuk.
2017. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Legtöbben addig alkalmasak, míg ida nem kerülnek a húsos fazék mellé...

Pláne olyan ország élére, aminek a népe mindent elnéz.... jaa bocs nem mindent, csak a milliárdos lopásokat.

Bármit, csak internet adót nem......

2017. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Ebben az országban nem, ahol sajnos férfiként mondjam, a férfi dominancia és arrogancia uralkodik nem tudna úgy vezetni hogy ne támadnák. Lásd felszólal a Parlamentbe és ilyen nyugdíjas jobboldaliak egyből nekiesnek. Nemrégiben olvastam egy kommentet aminek a lényege ez volt hogy mit keres ez ott....a nőnek a konyhában a helye.... És!..megnéztem hogy még női Fideszesek is lájkolták ezt a kommentet. (Magyar Idők fbn volt)
2017. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Te nyugodt vagy de a miniszterelnök sajnos nem.

A 27év állandó harc miatt pedig az ország egyhelyben áll.


Ha nincs ellenzék akkor van Brüsszel,

Ha nincs Brüsszel, akkor van Soros.

Ha nincs Soros akkor van migráns... és sorolhatom.

2017. máj. 16. 12:33
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Ha nincsenek arabkok akkor vannak oroszok

Ha nincsenek oroszok akkor van putyin

Ha nincs putyin akkor vannak a kínaiak és sorolhatnám


Berni pont annyira tökéletes mint Kun Béla volt ugyanannyira szereti a hazáját és ugynannnyira érdeklik az emberek

2017. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, számít-e bármit a közállapotok lenyugtatásában a kormányfő neme.:-) Szerintem az égvilágon semmit. Mondom ezt úgy, hogy a magam részéről szívesen látnék rátermett női miniszterelnököt. Bernadett nem sokat mutatott még, ami alkalmassá tenné a posztra, de lehet, hogy idővel ez változni fog. Ha visszagondolok a fiatal Viktorra, róla már '89-ben egyértelmű volt, hogy megkerülhetetlen szereplője lesz a politikai életnek, pedig akkor még a Fideszre, mint az SZDSZ ifjúsági tagozatára tekintettek az emberek, nem igazán önálló entitásra.:-) Én egyelőre nem látom Bernadettben azt a karizmát, ami szükséges lenne ahhoz, hogy egy hagyományosan patriarchális szemléletű országban miniszterelnökké válhasson, ahogy a pártjában sem azt az átütő erőt, amivel magasan a parlamenti küszöb fölé juthatna.
2017. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Bernike szelet egy elképzelt kormányra kerülése esetén az első évben szétszednék, összeroppanna a nyomás alatt.


Arra jó, hogy ellenzékből okoskodjon, onnét sokmindent lehet mondogatni, de miniszterként csődöt mondana, és nem azért mert nő. Ha tetszik ha nem.

2017. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!