Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az MSZP-sek Magyarország ellenes javaslatot szavaznak meg az európai parlamentben?

Figyelt kérdés

[link]


Itt már nem csak a fideszről van szó, hanem konkrétan Magyarország elleni szankciókról. A kormányt se szeretem és örülnék ha a fidesz eltakarodna, de azért van egy határ, amin már nem lépnék túl, mint például ez is, Magyarország ellenes szankciót nem szavaznék meg semmiképpen még ha a kormányt amúgy nem szeretem, akkor sem, amit most a szocik csinálnak az gyakorlatilag nyílt hazaárulás.



2017. máj. 17. 12:52
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
91%
Na végre őszinte vagy, ezzel kéne kezdeni. Nem érdekel a fidesz hazudozása, korruptsága, a lopás amit lefolytat, nem is tudsz érdemben reagálni semmi ilyesmire mert neked ez így pászol, örülsz, hogy nyernek. Te vagy a tipikus fideszes szavazó prototípusa, nincs ezzel baj :D.
2017. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
47%

Te meg a hű ballib-szavazó, de még hazudozol is mellette, hogy jobbikos vagy! :D


A migránsos kérdésnél is lejött a bites beírásodból, hogy a "jótevő" uniód amit adna rájuk még anyádat is eladnád.


De nincs tiltva, hogy befogadjatok párat, a szájalós, más farkával a csalánt tipikus esete helyett. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__86..

2017. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
89%

Akkor sokadjára ezt is benézted fröcsögőke, kifejezetten nem vagyok a muszlim európa híve, mert nem tartom összeegyeztethetőnek a muzulmán hitet az európai törvényeknek való megfeleléssel, mondjuk úgy inkább lehetetlennek tartom.


Na és ennek ellenére az orbáni egybiteseknek szóló propagandát sem eszem meg mint a duplanullás fajtád. A titok, hogy nem vagyok fidesznyik, minden témáról saját véleményt tudok alkotni. Ellenben veled, aki ha nem tud egy kínos kérdésre érdemben reagálni elkedz trágárkodni, személyeskedni, fantáziálgatni és mindent elkövetsz, csak kikerüld a válaszolni nem tudás miatti égést.

Rossz hírem van, nem sikerült, ciki terelésbe bonyolódtál és azt hiszed jaj így biztos nem is veszik észre hogy egy kukkot nem tudok érdemben reagálni mondhatni semmire. Tipikus ostoba hites fideszes vagy és még tagadni is akartad ez is milyen ciki már:D

2017. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
47%

Te trágárkodsz, meg fidesznyikezel kezdésnek mindig, minden kérdésnél, aztán nyivákolsz ha kapsz egy virtuális sallert. :P


Nagyon unalmas vagy már, így leülhetsz! :D

2017. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
95%
#54: Hát, vitátokat követve, itt te kapod a sallereket. Persze megértem, mert az egykori MSZM-tagok, titkárok, stb., listájára, mit is reagálhattál volna? És úgy látom, azóta is folyamatosan süllyedsz.
2017. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
91%
Eh, a szokásos érvénytelen személyeskedés érdemi reakció nélkül mint az összes eddigi válaszaid ha visszaolvasunk. Arra meg ne háborogj, hogy amikor undorító vagy (migráns cidázás) na akkor mástól is hasonló stílusban fogog kapni a továbbiakat, mert ezt érdemled;). Na de ne búsulj egyet se, orbán atyuska így szereti az ő kis hívét, pontosan a válaszaidban megfigyelhető "gondolkodás" képességével felelsz meg a fidesz szavazó szintnek:)
2017. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
47%

Látom futottál a haverodat idehívni! :D


És én meg csak a noname viccoldal kategóriájához illő stílust hozom, ami illik hozzád.

2017. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
94%
#57: Nofene, értem futott volna? Nem hinném, hogy segítségre szorul, "pengeváltásotok" alapján, nem vagytok egy súlycsoportban.
2017. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, csak az történt amit már az elejétől kezdve mondok. Bárki intelligens aki erre jár majd és beleolvas az ugyanígy rögtön leveszi a válaszaidból, hogy ha valaki visszakérdez ott véged is van, onnantól már ebbe a terelős személyeskedésbe menekülsz. A kis morzsa eszed tényleg csak a fidesz szavzóbázisba bejutáshoz elég. :D
2017. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!