Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt a rendszerváltás...

Mi lesz itt a rendszerváltás óta mindenki hazudik " éjjel nappal" van aki beismeri azt tönkre teszik vannak akik ugyan azt csinálják "sőt" és mégis minden választást meg nyernek ennyire buta ez a Magyar nép?

Figyelt kérdés
Romániából települtem át 28-éve fel néztem a magyarokra büszke voltam, hogy Magyar vagyok nem mondtam le a Román állampolgárságomról már meg büszke legyek, hogy Román vagyok ? Igaz kettő nyelvet beszélek anyanyelvi szinten, de akkor is Magyarnak érzem magam és nagyon fáj ami itt mostanában történik "ez borzasztó emberek gyávábbak vagyunk mint a Románok szégyenlem magam mikor néha vissza megyek"
2017. máj. 20. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A rendszerváltás egyenlő volt azzal mikor a pap a temetésen megadja a jelet a sírásóknak hogy betemethetik a halottat. Ebben az országban nem működik a demokrácia, mert kinyílt a gazemberek csippája. Míg a diktatúrában mindenki félt mindenkitől, ha meg mondjuk három elvtárs azon versengett hogy ki lopja el az államosított kastély drága festményét, akkor az történt hogy egyiknek sikerült ellopni, majd a másik kettő feljelentette, a tolvaj meg még aznap üvöltött a terror házában vagy akár kivégezték. De ma a gazember végzi ki a többi tisztességes embert, lehetetlenné és szolgájává téve.
2017. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyjából tökéletesen leírtad a helyzetet. A magyar politikában igazat mondani, a legnagyobb bűn. Legalábbis, ha nyilvánosságra kerül. Éppen ezért a rutinosabb politikusok, nem követik el ezt a hibát.
2017. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a gazemberek boldogulnak "azaz közel a tűzhöz állok és jó kapcsolattal rendelkezők"
2017. máj. 20. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az átkosban ha loptak is azt csak "mértékkel"... a mostani állapotokhoz képest mondhatni korrektek voltak a vezetők! Undorító már mi megy ebben az országban!!!
2017. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze politikai vezetőkre értem...
2017. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezért volt egyeseknek olyan sürgős a rendszerváltás, irritálta őket az hogy nem lehet lopni és mások eltiprásával gazdagodni. A rendszerváltás előtt őzikében gyönyörködhettek az emberek, ma meg Győzikében. Ha nem tudná valaki ki az a Győzike, googlézzon utána.
2017. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem ismerte be. lebukott :P
2017. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért a Fidesz meghozta a változást, végre valódi magyar kormányunk van. Csak hagyni kell hadd érjen még be a munka.
2017. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Azért a Fidesz meghozta a változást, végre valódi magyar kormányunk van. Csak hagyni kell hadd érjen még be a munka." Erre érted, hogy szégyenled magad? Megértelek. De látod, van akinek elég egy gumicsont.
2017. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy ma már Cseausescu korszakot élünk a rádióban a tévében mind arra a korszakra emlékeztetnek "a köz rádió meg tévé"
2017. máj. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!