Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljöhetnek ismét a Lenin fiúk...

Eljöhetnek ismét a Lenin fiúk csak más néven?

Figyelt kérdés

Újabb tüntetés, már kitudja hanyadik. Valahogy, valamilyen szervezési módszerrel Budapest utcáit megtölti pár ezer ember, akik fütyülnek, orbánoznak és sípolnak.


Múltkor az Oktogont foglalták el, most megint bevettek egy hidat és vonulgatnak az V. kerületben.


Ülök otthon és egyre inkább azon kapom magam, hogy ez a tüntetgetés a régi időket idézi. Ezek az emberek valamiért, valaki szervezéséből (engem nem hívtak érdekes, sőt egyik ismerősömet sem, nem is tudtam, hogy lesz tüntetés, pedig "mindenki ott van aki számít") megint vonulnak, EU-t, emberi jogokat stb-t skandálnak és azt vettem észre magamon, hogy félek.


Nem akarom, hogy Orbán elmenjen, mert véleményem szerint jelenleg nincs más vezető, aki ennyire erőskezűen tudná vinni ezt az országot. Oké lopnak, de ha egy DÉKÁ vagy akárki hatalomra kerülne lopnának ugyan úgy, csak kormányozni se lennének képesek. A véleményemet igazából el se nagyon mondhatnám ezen a tüntetésen, mert megvernének.


Liberalizmust, szólásszabadságot, emberi jogokat skandálnak, de ha én vagy bárki jóérzésű ember odamenne és megkérdezné tőlük, hogy mit csinálnak valszeg lincselés lenne belőle, de egyik se tudná megmondani miért van ott. Miért? Miért szükséges ez az egész félelemkeltés? Gyűlöletbeszédről beszélnek a kormány részéről, de pont ők azok akik gyülölködnek és félelmet keltenek. Mi ez? Megint az lesz, hogy kisebb csoportok járják majd az utcákat és felhúzzák a fára azt aki nekik nem szimpi? a LIBERALIZMUS nevében? Mert bizony akinek nem egyezik a véleménye ezekkel a jelenlegi libsi eszmékkel, akkor az "orbánista" "propagandista" jelzőket kap, megbélyegzett.


Emberek mi történik ma itt? Mi lesz holnap??



2017. máj. 21. 23:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Soros fiúk :D
2017. máj. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Már itt vannak! Úgy hívják: Orbán, Matolcsy, Mészáros.
2017. júl. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!