Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljöhetnek ismét a Lenin fiúk...

Eljöhetnek ismét a Lenin fiúk csak más néven?

Figyelt kérdés

Újabb tüntetés, már kitudja hanyadik. Valahogy, valamilyen szervezési módszerrel Budapest utcáit megtölti pár ezer ember, akik fütyülnek, orbánoznak és sípolnak.


Múltkor az Oktogont foglalták el, most megint bevettek egy hidat és vonulgatnak az V. kerületben.


Ülök otthon és egyre inkább azon kapom magam, hogy ez a tüntetgetés a régi időket idézi. Ezek az emberek valamiért, valaki szervezéséből (engem nem hívtak érdekes, sőt egyik ismerősömet sem, nem is tudtam, hogy lesz tüntetés, pedig "mindenki ott van aki számít") megint vonulnak, EU-t, emberi jogokat stb-t skandálnak és azt vettem észre magamon, hogy félek.


Nem akarom, hogy Orbán elmenjen, mert véleményem szerint jelenleg nincs más vezető, aki ennyire erőskezűen tudná vinni ezt az országot. Oké lopnak, de ha egy DÉKÁ vagy akárki hatalomra kerülne lopnának ugyan úgy, csak kormányozni se lennének képesek. A véleményemet igazából el se nagyon mondhatnám ezen a tüntetésen, mert megvernének.


Liberalizmust, szólásszabadságot, emberi jogokat skandálnak, de ha én vagy bárki jóérzésű ember odamenne és megkérdezné tőlük, hogy mit csinálnak valszeg lincselés lenne belőle, de egyik se tudná megmondani miért van ott. Miért? Miért szükséges ez az egész félelemkeltés? Gyűlöletbeszédről beszélnek a kormány részéről, de pont ők azok akik gyülölködnek és félelmet keltenek. Mi ez? Megint az lesz, hogy kisebb csoportok járják majd az utcákat és felhúzzák a fára azt aki nekik nem szimpi? a LIBERALIZMUS nevében? Mert bizony akinek nem egyezik a véleménye ezekkel a jelenlegi libsi eszmékkel, akkor az "orbánista" "propagandista" jelzőket kap, megbélyegzett.


Emberek mi történik ma itt? Mi lesz holnap??



2017. máj. 21. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Te tényleg ennyire agyhalott provokátor vagy? Vagy csak direkt trollkodsz? Szörnyűek vagytok.
2017. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Holnap hétfő, 2017 május 22.-e lesz! :D
2017. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%

gyűlölködjenek ameddig akarnak, majd megunják és hazamennek

vállalható balos embert meg úgy sem tudnak maguk elé állítani

2017. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 - a hozzád hasonló trollokra gondolok amikor agresszív és ellentmondást nem tűrő tüntetőkről írtam. Köszönöm.


# 3 - de miért jó ez, hogy kimennek és óbégatnak meg vonulgatnak? Minek kell vonulgatni? Most már ez lesz, hogy minden héten lesz valami vonulgatás? Régen is így kezdődött...

2017. máj. 22. 00:19
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

A liberalizmust ne keverjük a kommunizmussal!

Mert ég és föld a kettő közötti különbség.

Ha valóban lenin fiúk, kommunisták ,meg anarchisták lennének, akkor én is félnék, el is menekülnék ha ilyenek vennék át a hatalmat.

De ezek a tüntetők leginkább csak egyszerű egyetemisták, inkább liberálisok, nekem speciel a liberalizmussal nincs különösebb bajom. A tüntetőkkel sem, hát had menjenek ki, had tüntessenek ha jól esik nekik, ebből még senkinek nem származik különösebb baja. Én mondjuk még soha életemben nem voltam tüntetésen, mert nem bírom a tömeget, számomra érthetetlen ,hogy hogy van kedve bárkinek ilyesmihez, de ha nekik ez jó, felőlem csinálják. Hátha a kormány is kicsit visszavesz a túlkapásokból.

2017. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

De 2006. október 23-án gondolom nem féltél... Amikor gyujtogattak, meg dobálóztak...na ott meg se kellett volna szólalni, máris fejbetalált volna egy utcakő.


Vagy, amikor a tüntetők ott sz.rtak meg hugyoztak hetekig a Kossuth téren. Gondolom akkor se féltél.


"jelenleg nincs más vezető, aki ennyire erőskezűen tudná vinni ezt az országot. Oké lopnak,..."


Hát k....ra nem oké! Ne lopjon senki semennyit! Azt, hogy ki hogyan kormányozna, azt illetően max az MSZP-ről lehetnek tapasztalataid. A baloldalon jelenleg az az egyetlen párt, ami volt már kormányon.


"Ülök otthon és egyre inkább azon kapom magam, hogy ez a tüntetgetés a régi időket idézi. "


Nekem meg bizonyos kijelentések és intézkedések idézik a régi időket. De sajnos azok nem mint a virágzás kora vonult be a történelembe...

2017. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

"Nem akarom, hogy Orbán elmenjen, mert véleményem szerint jelenleg nincs más vezető, aki ennyire erőskezűen tudná vinni ezt az országot. Oké lopnak, de ha egy DÉKÁ vagy akárki hatalomra kerülne lopnának ugyan úgy, csak kormányozni se lennének képesek. A véleményemet igazából el se nagyon mondhatnám ezen a tüntetésen, mert megvernének."


Ez alapján valóban eljöttek a Lenin fiúk újra. Az egyik éppen te vagy.

2017. máj. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg jönnek az új Lenin-fiúk, buták, nem gondolkodnak, nem képesek egy mondat megfogalmazására, de jól fizetik őket és rendszer pribékjei, a bőrdzseki meg a matrózsipka még hiányzik, de lesz nekik, csak nekik nem vörös, hanem narancs pántlikájuk lesz, úgy hívják őket, hogy fidelitaszosok. Meg szerintem hamarosan jön Németh Szilárd is a páncélvonatával, és akasztgat, ha valaki olyat szól, ami nem tetszik a Kétharmados Forradalmi Kormányzótanácsnak.
2017. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Azt vettem észre, hogy akik leghangosabban kiabálják a liberalizmus és a demokrácia jelszavait, azok gyűltek össze Orbán ellen tüntetni. Ezért is utálom a liberalizmust, a demokráciát. Míg a nép úgy szavaz, ahogy "kell", addig szép és jó a demokrácia.


Észrevették ezek a "Lenin fiúk", hogy tisztességes választáson győzni Orbán Viktor és a Fidesz ellen nem lehet, az emberek többsége még mindig inkább a Fideszt és Orbánt választaná inkább, mint bármelyik másik gittegyletet. Azaz, győzni nem lehet a demokráciával, győzni akarnak hát a terrorral.


Mit akarnak? Erőszakos hatalomátvételt. Előbb-utóbb elfog dördülni egy lövés, mint Ukrajnában, és azok fogják leghangosabban kiáltani, hogy Orbán rálövetett a népre, akik megrendelték azt a lövést.


Akik tüntetnek, nem a magyar megmaradás, nem Magyarország megmaradásának érdekében tüntetnek. Ők azok, akik migránsokkal akarják elárasztani Európát, akik hirdetik a gender-bendert, akik el akarják lehetetleníteni a kormányzást Magyarországon, mindezt azért, hogy közelebb kerülhessenek álmukhoz, az Európai Egyesült Államokhoz, ahol minden egy szűk idegen réteg irányítása alatt van, pont úgy, ahogy az Egyesült Államokban.

2017. máj. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%

Bármi megeshet

Majd összeállnak az iszlámmal ha más nem.

Volt egy viccesvideó amiben egy ilyen balospunkpöts vett egy gépkarabélyt aztán annyi kondija se volt hogy csőre húzza.

Nem hinném hogy ilyen harcértékkel veszélyesek lennének.

Amúgy ez érdekes mert a jobberek nagyrésze meg legalább ennyire harcias de azok a gyakorlatban is képbe vannak ilyen olyan szinten,csak legalább nem idétlenkednek az utcán

2017. máj. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!