Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt valóban ilyen sokan...

Orbánt valóban ilyen sokan utálják, vagy csak nekem tűnik úgy?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, igen, hiszen 2millió szavazója van, 8 millióból. Az egy más kérdés, hogy ha így nézzük, a többi pártnak még több utálója van, hiszen jóval kevesebb a szavazójuk. Persze, az sem mellékes, hogy a hatalmon lévőt, mindig "divat" volt utálni.
2017. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, valóban annyian utálják. Konkrétan minden dolgozó, jóérzésű és értelmes magyar ember aki nem bűnöző vagy 70-es IQ-jú, esetleg szenilis öregember. A sötétebbjének, az 1-2 milliónak könnyű parancsolnia, nekik ha orbán holnap azt mondja hogy állítsuk meg a Jóistent akkor azok meg akarják állítani a Jóistent. Őket nem zavarja a rohadó egészségügy, a haldokló oktatás, a versenyszféra elhalálozása, az hogy mindenki földönfutó a haveri körön kívül, és az sem hogy Mészároa Lőrinc zsebeit tömi minden nap, valamint a kommunista diktátorokkal parolázás sem. Engem normális, meélhetésre és igazságosságra vágyó emberként ezek zavarnak. Aki szerint a fidesz a legkisebb rossz, annak kívánom hogy tapasztalja meg ami tényleg rosszabb ennél, mert az már kb. a náci Németország lenne. Gyurcsány alatt tizedennyi rablás, hazudozás, csalás meg lepusztítás nem volt, mégis a sok agymosott birka őt ekézi még mindig, míg a tolvaj orbán és holdudvara az istenek. Tudod, azok gondolják így akik szerint arról is Soros tehet hogy elöntötte a víz a kertjüket.
2017. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!