Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevezik magukat a...

Miért nevezik magukat a liberálisok rendszerkritikusnak?

Figyelt kérdés

Az alapvetően liberális EUban, a V4 a kritikus.

Szóval a liberálisok inkább rendszerszimpatizánsok.


2017. máj. 24. 16:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
akkor gondolom nem nagy dolog ebből 10et említeni
2017. máj. 24. 17:57
 12/25 anonim ***** válasza:

"akkor gondolom nem nagy dolog ebből 10et említeni"


Te most komolyan nem tudsz magadtól 10 kormánypárti médiumot mondani, hogy még ehhez is a "Súgót" kell használni?

De felőlem, ha ez kell a boldogságodhoz, csak kapcsold be a TV-t, rögötn kezdődik a lista az állami TV-kkel, van belőlük kapásból hét, a TV2 csoport, azt se tudom hány csatornával, Echo TV, ez már jóval több mint tíz.

Közrádió-k mind kormánypártiak, több ker rádió mint a Rádió 1 is.

Netes portálok Origo, 888, Ripost, pestisrácok, Lokál és még van néhány, de innentől kezdve elengedem a kis kezed, nézelődj magad.

2017. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget asszem ma még nem olvastam. :-)
2017. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

én tudok :D csak attól, hogy neked szépen a szádbaadták a kormánygyűlölő mantrát gondoltam utánanézel :


[link]


Népszava napilap

Stop.hu hírportál

NeoFM kereskedelmi rádió

Vasárnapi Hírek és Szabad Föld hetilapok

Népszabadság napilap

ATV kereskedelmi televízió

Klubrádió kereskedelmi rádió

168 Óra hetilap

HVG hetilap

Magyar Narancs hetilap

Élet és Irodalom hetilap


és ezek csak a közvetlen pártkötődéssel rendelkező legfrekventáltabbak voltak 2010ben, nincs benne pl az index a 444 a vastagbőr a kettős mérce az átlátszó a milla, meg a temérdek index2-ős gyűlöletblogger...


szerintem az, hogy erőltetetten hozzácsaptad pl a közszolgálati sportcsatornát meg a bartók rádiót, ahol soha nem volt egy perc politika sem, még az sem segít azon, hogy egyszerűen még ennyi jobboldali médium sincs, nem beszélve arról, hogy simicska birodalma már nem kormánypárti, nem még tízszeres túlhatalom

2017. máj. 24. 20:50
 15/25 anonim ***** válasza:

Ezt fejtse meg valaki, drága kérdező, kért tíz kormánypárti médiumot, kap tőlem több mint tíz kormánypárti médiumot, erre bemásol egy listát, hogy 2010-ben, melyik volt a balos médium, amiből azóta több zászlóshajó mint Népszabi és NeoFm már meg is szűnt, meg kapásból fele amúgy súlytalan hetilap.


A végén meg közli, hogy nincs még ennyi kormánypárti médium se, mint amit írok, miközben valójában van még egy rakással, például én a napi és hetilapokat, kormánypárti blogokat szándékosan nem is írtam.


Almát kér, almát kap, majd közli, hogy ő utálja a körtét, kb. ez a szituáció!

2017. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"ma kb 10 jobbos propagandát nyomó médiumra jut egy ellenzéki!"


ezt állítottad

ez meg egy hazugság

ennyike

2017. máj. 24. 23:09
 17/25 anonim ***** válasza:

Visszacsavarjuk az elejére, oké, akkor én is leírom, amit te:


"A sajtó 80%a erősen balliberális. Hol sérül a sajtószabadság?"


ezt állítottad

ez meg egy hazugság

ennyike

2017. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
ez tökéletesen megállja a helyét, a mellékelt cikk is mutatja
2017. máj. 25. 01:11
 19/25 anonim ***** válasza:

Kértél 10-et, kapsz 200-at: [link]

[link]


Igen, ha elolvasod a cikket, rájössz hogy többsége jelentéktelen kis újság, egy-egy településen hetilapok, napilapok, de ettől eltekintve közel 200 helyről nyomják a fideszesek propagandát.

2017. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

még jó, hogy senki sem olvassa

az internet számít, ott pedig embertelen méreteket ölt a balos mocsok

2017. máj. 25. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!