Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjedt el ennyi liberál...

Miért terjedt el ennyi liberális az oldalon?

Figyelt kérdés
Tavaly még tele volt Jobbikossal az oldal,most meg tele van minden liberális lepontozásokkal és Fidesz gyalázó kérdésekkel.

2017. máj. 24. 17:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

"Én is 63-as vagyok. Szerintem a következő trollkérdés az lesz hogy miért terjedt el ennyi 63%-os az oldalon."


:D És ezt a kérdést valami 18%-os fogja feltenni és egy 21%-os jól egyet fog érteni vele :D Csípi a szemüket, hogy egyre több rendszerkritikus van...és nem csak ezen az oldalon.

2017. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
35%
Haha, akkor ha jól számolom ez már 3 darab 63%-os egyetlen topikban. (Én egy már ezelőtt is válaszolt 63%-os vagyok!) Ennyit az irdatlan nagy fityesz logikátokról:D.
2017. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Jol van, jol van 63%-osok. De sehol sem látok 18%-ot. Mit emlegettek akkor?
2017. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
18% -os nincs vagy már tölötették. tetro szokott minden meki nem tetsző kérdést és választ töröltetni. Aztán a nevét is töröltette ne lehessen felismerni. Természetesen balliberális.
2017. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Nahát ezért. Itt bemutathatják a színpadi darabjukat! Engem is annyira untat már, hogy havi 1x jövök fel, inkább válaszolok az egyéb rovat kérdéseire...Az hasznosabb. Szerintem hagyjuk őket itt egyedül unatkozni a homokozóban. Ne foglalkozzatók velük. Majd ők megtárgyalják egymás kérdéseit. Hátha egymæst is elkezdik utálni.
2017. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem látom a neveket :)
2017. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%

Nem "terjedtek" el, hanem lényegében ugyanazok a bohócok verik magukat most is itt a nap 24 órájában mint 3-4 éve mondjuk átlagban, hanem sok jobbos unt már rá az állandó "objektív" (egyoldalú) bannoltatásra, radíroztatásra. :D


Én is már csak szórakozni járok ide, és nem egy-két éve már, így ebből kifolyólag már "átlátom" a dolgot, ameddig én is rá nem unok. :)


Egyébként itt nem a "fidesz-gyalázó" kérdés a sok, hanem a frusztrált magyarellenes, és hasonló. :P

2017. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

# 19


Jobbos alatt fideszesek értesz? Mert a Fidesz az marha messze van ám a jobboldaltól.

2017. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

"Mert a legtöbb liberáli munkanélküli csak él bele a világba. Várja az alapjövedelem bevezetését."

Lol persze, oltsunk csak csuklóból aki nem ért egyet a gondolkodásunkkal.


Egyébként mivel a Fidesznek egyre vérlázítóbb húzásai vannak, és egyre több ember nem ért velük egyet, természetes, hogy ez itt is megjelenik. A liberális csak egy címke. Én ezt nem aggatnám rá senkire se, azért mert nem ért egyet a Fidesszel. Szóval nem a liberális több, hanem a Fidesz ellenző.

2017. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Jobbos alatt fideszesek értesz? Mert a Fidesz az marha messze van ám a jobboldaltól."


Nem! Hanem általában véve.

2017. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!