Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak honnan van annyi...

A kormánynak honnan van annyi pénze, hogy minden évben 300 milliárdot költ közmunkára?

Figyelt kérdés
A végtelenségig tán nem csinálhatják.Ma a közmunkásokat láttam a főtéren sepregetni, és megkérdeztem hogy meddig vannak,azt mondták délután 3-ig.Csak utána mehetnek el.Ez nem embertelenség hogy 8 órában havi 50 ezerért a főtéren dolgoznak nap mint nap??Ráadásul több száz milliárdot költenek évente erre a semmire...Én úgy beszüntették ezt a közmunka hülyeséget hogy csak na.

2017. máj. 24. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%

"Aztán mész helyettük felsöpörni az utcát? Mert azt is kell ám valakinek."


Mert legalább fel lenne söpörve az utca. Én eddig csak padon ülve, cigizgetve, hahotázva láttam őket. Ez aztán a jól fizető "meló".

2017. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Eddig kaptak 22eft-ot a mi adónkból fizették őket.

Most kapnak 53eft-ot, munkaruhát, gépeket amit tönkretesznek, benzint a gépekhez amit hazahordanak.

Autóval viszik ide oda őket, ilyen olyan kis tingli tangli munkákra.

Persze ezt is a mi adónkból finanszírozza az állam.


És itt egyesek örülnek, hogy nem ingyen kapják a 22eft segélyt.

(Hanem ingyen kapják az 53eft-ot)

2017. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Orbán királyunk nem gyengén volt ravasz. Kitalálta/beigérte az 1 millió új munkahelyet, hát ez lett az.


-Munkahely?

-Az.

-Bejelentet?

-Az.

2017. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát az adódból, drága barátom. Mégis mit gondoltál? A Fidesz a tökre nem kommunista. Belefojtja az országot adókba és adósságokba, de cserébe van jó sok kapun belüli munkanélkülink.
2017. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező inkább kifizetné nekik segélyre, amiből munka helyett a kocsmában ülnének, vagy rosszabb esetben a főtéren szórnák a szotyihéjjat.

Sokkal jobb.... tényleg!!!

2017. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
A kominyizmus is összeomlott, csak sokáig tartott egy embernek kivárni azt a 40-45 évet.
2017. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Végülis a közmunka, csak egy másik megnevezése a munkanélküliségnek. A pénz meg onnan van rá, mint bármi másra; az állam bevételeiből, adókból.
2017. máj. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel is a romákat akarják védeni.

-Mi az, hogy nem dolgoznak?

-Igenis mind talpraesett dolgos, láthatjátok mind közmunkás nem otthon várja a segélyt.


Bár én jobban örültem amikor nem kellet őket az utcán kerülgetni meg hallgatni a hangoskodásukat. Amikor még otthon kapták a 22eft segélyt.

2017. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de: régen a segély 28500 Ft volt. Aztán azt a Fityisz levitte 22800 Ft-ra a közmunkabér per pillanat 54217 Ft nettó. Tudom, mert ÉN is közmunkás vagyok jelenleg. Bizony, élősködő a Ti adótokból, nem én akartam hogy így legyen, inkább mennék vissza Angliába ebből a tetvedék foskazán országból amíg nem késő, de valószínűleg már az... tudom hogy az a sztetereotípia hogy a közmunkások nem dolgoznak, és ez igaz is úgy a 85%-ra. A többieket viszont szétszopatják sokszor. Ide menj, oda menj, ezt csináld,azt csináld. Itt nem érdekel senkit hogy két havonta megy tönkre a SAJÁT cipőm vagy nadrágom, vagy az hogy 65 kilósan 60 kilós zsákokat cipelek, mert takarmányt kell darálni a helyi disznótelepre, közben a 120 kilós tapló cigány meg munkaidőben sörözik, és vigyorog. Nem érdekli őket hogy utána talicskaszám hordom a földet, vagy széket pakolok, aki részeg azt meg hazaküldik és beírják a napját. Ha tudtok valami alternatívát azt szívesen fogadom.
2017. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!