Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek elfogadható, hogy...

Szerintetek elfogadható, hogy egy egyetem mellett tüntető fiatalok gusztustalan szavakat skandálva tüntessenek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a bajszos sz..., Orbán g...

2017. máj. 26. 03:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Viszont úgy gondolom,hogy a Fidesznek nincs joga ezt számonkérni,amíg van neki egy Bajer Zsoltja meg egy Habony Árpádja...

2017. máj. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Mielőtt valaki lenácizna, vannak ám nekem bizonyítékaim, hogy milyen egy szofisztikált tüntetés. Valami ilyesmi:

[link]

Ha a baloldal is képes lenne ilyen kulturáltan tüntetni, akkor senkinek semmi baja nem lenne. Na de bajszos sz?! Ezért fel kell őket jelenteni.

2017. máj. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Ne tévesszen meg senkit a 1:34-kor elhangzó szösszenet, amire a műveletlenek felkapják a fejüket, az ugyanis Petőfi idézet (mit nem beszél az a német), így teljesen normális.
2017. máj. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Molyember ***** válasza:
72%
Óvatosan írj, 73%-os, a múltkor én is kiírtam egy kérdést Bayer úr szavaival, pontos forrásmegjelöléssel, de pár óra múlva törölték a kérdésem, és kilátásba helyezték a korlátozásomat, ha ilyeneket írok. Igazuk volt. Neked is meg kell értened, hogy a Gyakori nem süllyedhet egy Lovagkereszttel kitüntetett újságíró szintjére.
2017. máj. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Én nem lesüllyesztem, hanem felemelem.
2017. máj. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a baloldalt könnyű szidni a tüntetései miatt, sőt divatos egyenesen, de mi volt, mikor a jobbosok meghajigálták kővel, meg megverték a sípolókat? Az kulturált volt? Meg mikor beleüvöltötték a tüntetők arcába, hogy "remélem, rákban meghalsz" ... hagyjuk már... mindkét oldal el tud fajulni. Pártállástól független amúgy, hogy kiből jön ki az állat.
2017. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még egy rendőrt se tudnak tisztességesen megerőszakolni, és tüntetni akarnak?
2017. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
El. Ha az elfogadható hogy én szabadelvű érzelműbb egy hazaáruló nemzetellenes bolsevik legyek, akkor hadd mondjak már én is konkrét véleményt.
2017. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%
A követ Dobalok szèlsőjobboldali huliganok volatil a Media szerint,a ceus tüntetők pedig elsoosztalyu ertelmisegiek ez a kulonbseg
2017. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a mai fiatalok! Nem értem mit hőzöngenek, végülis csak egy álságos banda az ő jövőjüket pusztítja el, miközben azt mondogatja milyen jó lesz mindenkinek. Most ezért minek indulatoskodni?
2017. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!