Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a párom mszp-s én meg...

Ha a párom mszp-s én meg fideszes vagyok, akkor a gyerekünk milyen lesz? LMP-s?

Figyelt kérdés
Gondolom ez is olyan, mint a melegeknél, a génjeibe van az embernek, de én nem akarom, hogy LMP-s legyen!

2017. máj. 26. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy elvált szülők gyermeke lesz inkább. Ha ilyesmi felmerül a fejedben, nem is csodálkoznék rajta...
2017. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP és a Fidesz szerelem gyereke a Jobbik. Elvégre ezt a kettőt akarta ellensúlyozni a Jobbik amikor létrejött, ha ezek nincsenek vagy jól kormányoznak, akkor a Jobbik sem jön létre. Azaz a gyereketek jó eséllyel jobbikos lesz.
2017. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet gyereketek. Mint ahogy a kakas sem tud a birkának bárányt csinálni.
2017. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zavarodott
2017. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet várnotok kellene a dologgal! :D
2017. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi a gond? Ezek szerint, mindketten "baloldaliak" vagytok.
2017. máj. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,megoldható a probléma csak heti 2x fogj egy közepes méretű narancsot és dugdoss bele pàr darab szegfűszeget! Amikor már átjárta az illat a szobát,akkor kell a gyereket megcsinálni de nagyon óvatosan!

A következóket tartsátok be:

-24 óráig előtte nem szabad beszélnetek senkivel,még egymàssal sem,se tv-t nézni,se internetezni,se könyvet olvasni!

-A legjobb ha kimentek a természetbe,egy előre megbeszélt helyre és sétáltok egy nagyot!

-Gondoskodjatok az aktus előtt a megfelelő vitaminokról,nyomelemekről,ásvànyi anyagokról!

-Igyatok előtte sok vizet (szénsavmentes)

-Szóljon közben korona-csakra aktiváló meditációs zene

Ha ezeket betartod,a gyerek se így,se úgy nem fog gondolkodni hanem mindkét oldalból a hasznosat,jót és szépet veszi ki, a rosszat és csúnyát pedig mindkét oldalon elítéli majd.

Ja,el is felejtettem hogy pont az àgy közepén csinàljàtok!

2017. máj. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!