Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai öngyilkosságot...

Jeffrey Spender kérdése:

Politikai öngyilkosságot követ el Botka és az MSZP a határzár lebontásával való kampányolással?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 26. 19:36
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
2017. máj. 27. 18:26
 22/31 anonim ***** válasza:
köszi közben észrevettem.
2017. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

# 15/22 Időpont tegnap 17:32


És ezek az emberek most hogy jönnek ide? Botkáról volt szó. Vagy szerinted amit Gulyás gondol azt Botka is? Ők mondtak olyat, hogy XYZ körülmények esetén? Nem tudom, azért kérdezem.


Bármennyire is nem tetszik, a "baloldal" nem a fidesz, ahol azt kell gondolni amit vitya mond, különben repülsz.

2017. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23: Kakuk DK-s volt haláláig, és Szarvas Koppány Bendegúztól tudom, ő is büszkén használta, hogy a DK-ban is pártfegyelem uralkodik, aminél csak "pozitív" kilengés engedhető, vagyis alaptétel a határzár-ellenesség, és csak a bontogatásos "magánakciókkal" lehet kilengeni.


Gulyás Márton, Ágoston László és társai látszólag függetlenek, néha szidják sajátjaikat, de azért Szárszón és a választásokkor összeborulnak.

2017. máj. 29. 00:59
 25/31 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 00:59


Jó, akkor újra felteszem a kérdést: Szerinted minden egyes párt minden egyes tagja a baloldalon ugyanazt kell gondolja, mint valami Borg kollektíva? Mert jelenleg DK-sokkal és pártnélküliekkel turmixolod az MSZP-seket, mintha ez érv lenne.


Mellesleg a baloldalon koránt sem akkora a pártfegyelem, fogalmam sincs ki ez a Szarvas Koppány Bendegúz, és miért tudsz te tőle ennyi mindent, de biztos... (vagy nem).

2017. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

"Szerinted minden egyes párt minden egyes tagja a baloldalon ugyanazt kell gondolja, mint valami Borg kollektíva? Mert jelenleg DK-sokkal és pártnélküliekkel turmixolod az MSZP-seket, mintha ez érv lenne. "


A DK-t és társait az MSZP-ből a hatalmi harcok miatt kiszakadt gittegyleteknek tekintem. Akármilyen pártnál, nem csak a "bal"oldalon kell lenniük közös pontoknak, alapvetéseknek, különben mindenki mást vallana, akkor mi értelme lenne az egésznek ?

2017. máj. 29. 19:01
 27/31 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 19:01


Mondjuk a politika leegyszerűsítése jó (azegyik) meg rossz (amásik) oldalra? :-)

Oké, a DK-t gittegyetletnek tekinted, én is. De továbbra sem értem ez hogy jön ahhoz, hogy Botka tett egy irreális, valóban kicsit könnyelmű, de logikus kijelentést.

2017. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#27: Választások között hadakozik önmagával a több részre szakadt MSZP, de választások előtt gyorsan "Összefognak" vagy inkább Melléfognak és olyankor viszont pártfegyelemnek kell érvényesülnie. És vizsgáztam is régebben politológiából, pont valami pártfegyelmis tételt húztam, ötösre feleltem, és arról volt szó, hogy Európában szigorúan érvényesül, csak az USA-ban létezik olyan, hogy totál mást gondolhat két Republikánus, hogy általánosságban halálbüntetés pártiak, de az Alaszkai Repubok viszont az abolíció mellett szálltak síkra, és maradhattak is repubok, itthon ez frakcióból való kizárást vonna maga után. Zártak ki már DK-st azért, mert nem támogatta elég lelkesen a Pride-ot.
2017. jún. 1. 16:11
 29/31 anonim ***** válasza:

# 28/28 Időpont ma 16:11


Ahogy zártak már ki fideszest, amiért úgy gondolta, hogy a luxusingatlanokra kivetett adó nem az ördög műve.


És 2014 előtt közel sem volt ekkora hadakozás a baloldalon, mint most.

2017. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

#29:


Viszont ha nem fognak össze, egyenként elvéreznének még az ex-Jobbikosok örömére is, mint nekem.

2017. jún. 1. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!