Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy egyes...

Miért érzem úgy, hogy egyes civil szervezeteknek a "jó cél" csak ürügy, a valós cél pedig az orbánfikázás?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 20:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szerintem meg te vagy beteges orbángyűlölő
2017. máj. 27. 00:31
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, azért, mert fideszes vagy és nehezen viseled, ha a főnököt bántják.
2017. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem véleményekkel kell dobálózni, hanem tessék utána olvasni, hogy hány országnak van elege az ilyen belpolitikai feszültségeket generáló civilekből. Soros felismerte ezt a lehetőségét, és él is vele! Különben miért ellenkeznének az átláthatóság ellen? Én nyugodt vagyok teljesen attól még, hogy igazoltathathat a rendőr. Ők miért nem nyugodtak, hogy meg akarják kérdezni tőlük, hogy honnan van a pénz?
2017. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: Ahogy Péterfalvy is mondta, az átláthatósággal, nincs semmi gond, csak ugyanígy legyen átlátható az is, hogy állami pénzekből kiket, milyen szervezeteket támogatnak.
2017. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
bántják soros főnit 80%? :)
2017. máj. 27. 17:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne kamuzzunk már, a fideszt is soros irányítjaaa!!!!
2017. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14-es részére:

Ha jól tudom, akkor ott is le vannak szabályozva a dolgok, de ez ellenzék soha sem lesz elégedett, bármit is tenne a kormány.

Ne vegyük egy kalap alá azt a két dolgot, hogy mondjuk a Magyar Vöröskeresztet támogatja az állam, vagy ha egy politikai zavargásokat szervező szervezetet pénzelnek külföldről.

2017. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!