Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, azok a fiatalok...

Mit gondoltok, azok a fiatalok akik a baloldali kormány idején jártak iskolába azok liberálisabbak?

Figyelt kérdés
Hatott rájuk az a nevelési módszer amit a baloldal képviselt?
2017. máj. 27. 11:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2%
neked van itt orbán fixációd nem nekem :) egyébként hol is van "leszopva" a tankönyvekben?
2017. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

20%, az a propagandamentes oktatás, ahol a tanuló tényeket lát, illetve többféle véleményt, és el tudja dönteni, hogy ő maga mit gondoljon.

"Nem beszél bizonyos dolgokról" - az nem az a kategória, amikor olyanokat állít egy tankönyv, hogy az európai ember teljesen fehér bőrű, szőke, keresztény. Ez önmagában is hazugság, hiszen a kereszténységet éppen hanyagolja a kontinens.. de azért nyomassuk!

Köszönöm, ebből én nem kérek.

2017. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
# 11 én 2009-től 2013-ig jártam a gimibe és a kormányváltás hatására semmi nem változott. Nem oktattak a tanárok máshogy, nem lett minden nemzeti, nem kezdtek el új dolgokról beszélni, mert "most már ki lehet mondani" elven.
2017. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Én az első Orbán kormány idején kezdtem az iskolát, és az úgymond "baloldalon" át megint az Orbán kormányba végeztem a tanulmányaimmal. Nem az oktatástól lett a politikai és egyéb nézetem az ami lett. Liberálisnak tartom magam, de egyszer sem mondta egyik tanár sem hogy az legyek. És tudod mi az érdekes? A tanáraim nagy része már akkor tanított mikor a liberális gondolkodás nem is volt elfogadott. Szóval a kérdésed érdekes..."nevelési módszer". Mintha valami fegyelmezőtáborba kellett volna járni...
2017. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

"az nem az a kategória, amikor olyanokat állít egy tankönyv, hogy az európai ember teljesen fehér bőrű, szőke, keresztény. Ez önmagában is hazugság, hiszen a kereszténységet éppen hanyagolja a kontinens.. de azért nyomassuk!

Köszönöm, ebből én nem kérek.

"


pontosan melyik könyvben olvasható ez?

2017. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
3%

a cigánykérdésről például sosem szabadott beszéni, mindenki tudta, hogy "politikailag korrekten" kell nyilatkozni

ez hogy fér bele a szabad véleményalkotásba?

ameddig azt gondolod amit én akarok addig azt gondolsz amit akarsz :DDD 1984

2017. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Baluba ***** válasza:
0%
Nem. 200 éve megfigyelhető, hogy a fiatalok vagy liberálisak, vagy valamilyen szélsőség, autoriter rendszer felé fordulnak; és többésgük elutasítja a konzervatív, hagyományos irányvonalakat.
2017. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Független, tanult, racionális gondolkodású, igényes, önálló gondolattal rendelkező ember vagyok! Összefoglalva nem vagyok agyhalott birka proli.
2017. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

# 16/18 Időpont ma 13:30


Mit keresne a "cigánykérdés" egy általános iskolai tankönyvben?

2017. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
továbbra sem válaszoltál egyetlen kérdésre sem
2017. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!