Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország a jövőben szerezh...

Magyarország a jövőben szerezhet vissza némi elvesztett területet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy határon túl egyre kevesebb a magyar. Azt is tudom, hogy kevés az esély erre, de érdekelne a racionalisan gobdolkodó emberek véleménye. Csak részleges revizióról beszélek, nem nagy magyarország visszaállításáról. Meg csak nem is az 1940-es határokról, mert az sem lenne ma már ésszerű. Viszont néhány megyényi terület lehetséges vola? Mondjuk a határaink közelében? Vagy ez már esélytelen? Ésszerű válaszaitokat előre is köszönöm!

#Magyarország #Trianon #területi követelések #részleges revíziö
2017. máj. 27. 13:20
1 2
 1/16 meszike91 ***** válasza:
84%
Ha lesz egy nagyobb hatalmi átrendeződés a térségben és jól helyezkedünk, akkor lehetséges. Csak ugye ennek nem túl sok az esélye. Meg nyilván a szomszédos országok se tűrnék szó nélkül.
2017. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Trianon óta nem sok idő telt el. Akármi lehetséges.
2017. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Hogyan lenne èletkèpes? A magyar àllamnak nincsen területi igènye a szomszèdos orszàgokkal szemben ès a hatàron tùli magyaroknak Sincs olyan mozgalma ami kiakar vàlni az Adott orszàgbòl
2017. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Elvben szerintem lehetne, hiszen a törökök is 150 evig voltak itt. Gyakorlatban az anyaorszag gyenge, nagy a szethuzas, ha lesz nagyobb teruleti atrendezodes inkabb elvenni fognak, mint hozzatenni.
2017. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Nemcsak nem életszerű, nemcsak ésszerűtlen, de ilyent csak az gondolhat, akinek fogalma sincs a jelenlegi helyzetről, erőviszonyokról, érdekekről.

Aztán meg jelenleg ki az a marha, aki egy Orbán-diktatúrára vágyna. Kérdezz meg néhányat, hogy legyen valami képed a helyzetről.

2017. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Ennél valószínűbb, hogy inkább elveszít.
2017. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Hogyne, csak előbb visszaállítják a Monarchiát.
2017. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Mindet visszaszerezheti, sőt jelentősen növelheti területét, ha Európa végre valóban egyesül.
2017. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
A határok nem állandó képződmények, mindig változnak, a kérdés az, hogy mikor és az új állapot meddig marad fenn.
2017. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Én nem igazán tudom elképzelni, de véģülis bármi megtörténhet. Csak az a baj, hogy ha így nézzük, "ellenkező előjellel" is megtörténhet bármi.
2017. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!