Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vállalnak gyereket...

Miért nem vállalnak gyereket a fiatalok? Cikk lentebb! Vélemények? Megéri ebbe az országba gyereket vállalni? Mi várható tovább fog fogyni az országunk népessége?

Figyelt kérdés

[link]

Utolsó kérdésemre a véleményem az,hogy nem éri meg gyereket vállalni ebbe az országba. Szerintetek ?



2017. máj. 28. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Már bocs, de egész Európa fogy. Itthon simán lehet gyereket vállalni, a többi csak kifogás.
2017. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
19%

" nem éri meg gyereket vállalni ebbe az országba"


Németországba megéri? Mert ott is sokkal kevesebb gyerek születik, mint 20-30-50 éve. Akinek a gyerek "megéri", meg "ebbe az országba", az ne is szüljön, az haljon ki.

2017. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%
Minél több az ateista, annál kevesebb gyerek születik, én így látom
2017. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem aki akar, azt csak olyan szempontból érdekli majd a pénzügy, hogy egyszerre csak 1-et fog szülni.


Aki pedig nem akar, annak nettó 300 ezer is kevés, ahhoz hogy belevágjon.

2017. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De szeretem az ilyet mikor a saját véleményemet megmondom (ha tetszik ha nem megmondtam:) és azt beszélik ki a válaszadók :D Nem lényeg. Németországban megéri e ? Hát nem tudom attól még,hogy fogy ott is a népesség nem tudom mivel nem ott élek. Igazából kettesbe bárki vállalhatna gyereket ,de aki úgy látja ,hogy ilyen országba inkább nem az nem fog.
2017. máj. 28. 13:56
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert én 40 évesen nem látok bele a fiatalok fejébe!
2017. máj. 28. 13:59
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Így mefogalmazni eleve nem szép hogy megéri v. nem éri. Az ember saját örömére vállal gyereket. Sokkal rosszabb anyagi körülmények idején is vállaltak.
2017. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Azèrt nem vàllalunk gyermeket, mert abban az esetben nem tudnànk fenntartani a jelenlegi életszínvonalunkat, ès nem akarjuk ùgy nevelnina gyereket, hogyha ker valamit, azt kellken rà mondani hogy "most nem vehetjük meg". Nem akarunk olyan szülők lenni aki csak azèrt szülő hogy legyen aki eltartson idős korunkban.
2017. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Én azért nem akarok gyereket, mert nem szeretem a gyerekeket, a gyerekvállalás pedig számomra egy kínzás lenne. Nem a pénzen múlik, az van elég.
2017. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Milyen ember az ilyen aki nem szereti ? Fejben gondok lehetnek már én kérek elnézést. Én simán mondom más gyerekére,hogy ,de aranyos meg ilyenek mert úgy gondolom attól még,hogy azt mondom,hogy nem szabad vállalni manapság gyereket. Bocsika ,de te 10-es a számomra nagyon nagy kretén vagy !
2017. máj. 28. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!