Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklin vagy "normális"b...

Szobabiciklin vagy "normális"biciklin lehet többet fogyni, ha közben egészségesen eszek? Ha naponta 10-15 km-t bringázok akkor kb mikorra várható változás? (:

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem a normális bicikli azért jobb mert ott ha ugy van a szél visszatart ,igy nagyobb erövel kell menned, emelkedön is oda kell tenni magad, és nem csak egy helyben vagy, nézed a tv t v vmi hanem tájat látsz madarakat hallgatsz :D
2010. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én kb. egy hónapja kezdtem el napi 50 percet szobabiciklizni, és már látom, hogy formásodik a combom. (A tesóm szerint is, tehát nem csak beképzelem.)

Azt nem tudom, melyik a jobb, de én nem tudok biciklizni. :)

2010. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs külömbség a kettő között:)

Max csak annyi, hogy a szobabiciklin halálra unod magad, a rendesen meg világott látsz:)


A szél, és az emelkedő dologgal azért nem értek egyett, mert gondolom a szobabiciklin is lehet állítani a fokozatot...

Legalábbis a barátnőmén lehet... ami meg mindenképp hatásosabb, mintha felmennél pár másodperc alatt egy emelkedőn:)


De kinek mi jön be...:)

2010. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem a szobabicikli. Ott lehet állítani az ellenállást (fokozatot)
2010. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a valódi biciklin is lehet állítani a fokozatot. Váltónak hívják. Ilyen időben szerintem semmi értelme a szobabiciklinek, legfeljebb ha mindenáron nézni akarja valaki a tévét.
2010. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én imádok bringázni, de mondjátok csak: mindenki olyan szerencsés, hogy vannak a közelében normálisan kerékpározható utak? Értsd: nem csupa kátyú, nem csupa repedés, és még elütni sem akarnak? Ja, és ez nem túl messze otthonról? Mert én nem nagyon tudok ilyet, alapból ki kell menni a városból, addigra meg elmegy a kedvem az egésztől. Hétvégente szoktunk nagyobb (50- 100 km-es) túrákat tenni, de csak úgy, hétközben, edzésként, inkabb a szobabicikli, az is edzőteremben.
2010. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz (abból gondolom, hogy olyan nagy ügy kimenni a városból), akkor sokan edzenek a Városligetben, a Népligetben, a Margit-szigeten, a Hajógyári-szigeten és még más helyeken is. Nekem szerencsém van, én a város szélén lakom.
2010. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem Bp-n lakom, hanem Kecskeméten, de attól függetlenül, kiábrándítóan sokat kell kifelé menni a városból, mire normális utat találok. Nekem ez legalábbis nem fekszik, valahogy jobban szeretem az edzőtermet, ha edzésről van szó. Túrá viszont jöhet minden mennyiségben :)
2010. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tőled ill. Körülményektől függ, normál bringán ez változó, ha emelkedő jön nem kapcsolsz vissza, szoba biciklin egyenletesebb jobban tartható zsírégetőzóna. Én 14 hét / -15 kg. Heti 3x tekertem 50 percet plusz kaja.

Https://wmn.hu/elet/45843-okos-edzes-pulzuskontrollal-ezekre-figyelj-ha-hatekony-akarsz-lenni plusz 160gr ch diéta, napi 5x enni, tényleg 5x, csak tiszta vízet inni

2018. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elöző vagyok. 14 hét / -15 kg. Ja és azóta is tartom, ch diétanak megfelelően eszek.de nem.edzek.
2018. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!