Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki bevándorláspárti itt, és...

Ki bevándorláspárti itt, és ki nem?

Figyelt kérdés

Éles viták vannak itt a liberálisok, és a konzervatívok között, minden előjel nélkül kérdezem:


-Ki szeretné, ha a családja közelében letelepítenének olyan emberek, mint akik sokáig a Keleti pályaudvarnál voltak?


Ne kezdjetek el nácizni nekem, mert semmi olyat nem írtam, ami nem lenne igaz. Ha betelepítjük őket, nem a Holdon fognak lakni.



2017. máj. 28. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
55%

"-Ki szeretné, ha a családja közelében letelepítenének olyan emberek, mint akik sokáig a Keleti pályaudvarnál voltak? "


Németországban élek, egy 3000 fős faluban, és 10-20 bevándorló él itt egy-két éve. A "régiekről", akik 5-10-20 éve itt élnek, nem beszélve. Semmi vizet nem zavarnak. Járnak nyelvoktatásra, fokozatosan pedig munkába állnak.


Tehát: mellette vagyok, mert a saját tapasztalatom azt mutatja, hogy működőképes a dolog.

2017. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

31 részére: Előre is elnézést kérek a hozzászólásomért.

1. Te inkább a német politikához szój hozzá.

2. Persze hogy támogatod a migrációt, mert te is migráns vagy.

2017. máj. 28. 18:50
 33/51 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj kérdező de magyar állampolgárként csak hozzászólhatok már a magyar politikához is.


Mellesleg: igen, én is bevándorló vagyok. Dolgozó, tanult bevándorló, ahogy a háború elől menekültek nagyrésze is azzá válna, ha hagyják. Ha eldugják egy táborba évekig és kimenni sem engedik, nemhogy nyelvet vagy szakmai ismereteket oktatnának nekik, akkor nem kell csodálkozni, hogy 10+ év lesz az integrálódásuk...

2017. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Az olyan emberek között "akik sokáig a Keleti pályaudvarnál voltak" egy sem igen akad, aki Magyarországra kívánna bevándorolni, itt szeretne letelepedni. Úgyhogy a kérdés innentől fogva tárgytalan. Csak a narancskomcsi kormánynak kell az uszító propaganda, ha már kormányozni nem tud/nem akar.
2017. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

33: 1. Ne Németországból mondd meg, hogy hány migránssal éljünk együtt.

2. Hány roma előtt nyitva áll a tanulás lehetősége, ennek ellenére milyen az átlag iskolázottsági szintjük? Nem gondolom, hogy jobban elfogadnák a migránsok a magyarokat, mint a romák.

34:-es: A kvóta azt jelenti, hogy majd az EU szépen szétosztja őket, nem ők fogják eldönteni. Ha nem ezt tenné, mindegyik oda menne, ahol kolbászból van a kerítés. Így Magyarországon is lenne belőlük.

2017. máj. 28. 19:19
 36/51 anonim ***** válasza:
55%

"33: 1. Ne Németországból mondd meg, hogy hány migránssal éljünk együtt."


Ne röhögtess már :) Ha valakinek joga van az ilyen kérdésekhez hozzászólni akkor az többek között az, akinek személyes tapasztalata van a témában. Tehát én. Inkább örülj neki, hogy más aspektusából is meg lehet közelíteni a troll kérdésedet és volt aki tényleg komolyan vette.

2017. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
69%

"Németországban élek, egy 3000 fős faluban, és 10-20 bevándorló él itt egy-két éve. A "régiekről", akik 5-10-20 éve itt élnek, nem beszélve. Semmi vizet nem zavarnak. Járnak nyelvoktatásra, fokozatosan pedig munkába állnak."


Jó ilyet is hallani. Ennek ellenére a no-go zónák is szaporodnak.

2017. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
58%
Csak azt nem értem, mi értelme megkérdezni valamit, ha csak a te pártodon lévőket hallgatod meg..
2017. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
ma 18:30 Neked roppant alacsony történelem tudásod van. Gondoltad ideböfögsz valamit és mekkorát szól. Elmondanám aki 56-ban elmeneküt a z Ausztria felement. Menekülttáborkban várakoztak. Tegyük fel az illető Ausztráliába akart menni benyújtotta a kérelmét majd türelmesen várt. Volt hogy két évig is. Majd ha rábólintottak hogy mehet akkor útnakindult. Úgyhogy tájékozódj mielőtt sületlenségeket írsz mert így csak lejáratod magad. Persze gondolom jó lett volna a magyarokat összemosni a segéjért kuncsorgó álmenekültekkel. Ez most nem jött össze.
2017. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére a no-go zónák is szaporodnak."


Olyan helyeken, ahol tömbösítve, tömegesen telepítik őket, nem is csodálom. Az integrálás, megfelelő oktatáspolitika, felzárkóztatás, céges iniciatívák nagyon fontosak.


Ahol no-go zónák alakulnak ki, ott az elsődleges hibás a helyi kormányzás, a másodlagos pedig az emberek. Ha nem adják meg nekik a lehetőségeket, nem is értem hogyan törjenek ki?

2017. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!