Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki bevándorláspárti itt, és...

Ki bevándorláspárti itt, és ki nem?

Figyelt kérdés

Éles viták vannak itt a liberálisok, és a konzervatívok között, minden előjel nélkül kérdezem:


-Ki szeretné, ha a családja közelében letelepítenének olyan emberek, mint akik sokáig a Keleti pályaudvarnál voltak?


Ne kezdjetek el nácizni nekem, mert semmi olyat nem írtam, ami nem lenne igaz. Ha betelepítjük őket, nem a Holdon fognak lakni.



2017. máj. 28. 15:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok sem bevándorláspárti, sem bevándorlásellenes szélsőségesen. Nem lövetném őket a tengerbe, de értelemszerűen nem is laknék velük egy házban.

Az már más kérdés, hogy erről szó sincs. Egyrészt csak addig kéne azt a kb. ezer bevándorlót ellátni, ameddig el nem bírálják a menedékkérelmüket. Másrészt egy migránsnak sem Magyarország a fő célja.

Most, hogy ezt leírtam, már én is Soros György embere vagyok.

2017. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
#21 vagyok, az utolsó mondatom kérdés akart lenni :D
2017. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
38%

#19


bárki jöhet, csak nem a zöldhatáron te idióta!

2017. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
60%
Hogy kapj egy rendes választ is én nem örülnék neki ha idegen papirok nélküli beazonozíthatatlan emberek költöznének a szomszédomba. Mert nagy része a migránsoknak ilyen. Lehet látni a legutóbbi merényletnél mi a hála a befogadásért. Pedig a robbantó már ott született mégis szemrebbenés nékül robbantott fel gyerekeket. Így én nem örülnék ha ilyen népek a közelembe költöznének. Ez nem rasszizmus csak óvatosság. Több arab orvossal is volt már dolgom semmi bajom velük. Továbbra is fenntartom akik tisztességes módon munkával szeretnének itt boldogulni azok már rég legális módon is bejutottak .
2017. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
60%
nem lehet ezt igy latni hogy liberalis versus konzervativ,mivel ezek nem liberalisok hanem marxistak,en liberalis vagyok,de baratom ugy lehet en vagyok a legnagyobb ellenzoje a nyugati orszagok harmadik vilagbeli bevandorlokkal valo felhigitasanak.az egesz vilagon csokken az europai ember szama,nezz szet batran Kanadaban vagy barmi,sajat orszagainkban dramaian csokkennek a szamaink.nekunk kutya kotelessegunk megorizni a nyugatot.mi vagyunk a Romai Birodalom egyenesagi kulturalis leszarmazottai,es Marcus Antonius forog a sirjaban,hogy ilyen puha a kolbaszunk.
2017. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
87%

"bárki jöhet, csak nem a zöldhatáron"


Akkor hol? A legtöbbjüknek nincsenek papírjaik, mivel az ország ahonnan jönnek, az összeomlás szélén van, tehát olyan ügyek, amik Európában természetesnek van véve, nincsenek meg. (útlevés intzézés, vízum ügyintézés, stb.) Érted? Semmi nincs nekik. Akkor merre menjenek mégis? te nem mennél ha az életed múlna rajta? dehogynem. csak a fotelből könnyű ítélkezni emberek felett.

2017. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Én már a keletibe se néztem jó szemmel őket, a szomszédomba meg pláne nem. Van nekünk kisebbségünk, amelyikkel már amúgy is nehéz az együttélés. A baloldaliak csak kikerülik a kérdést, de mikor arra kérik őket, h vigyék haza a migránst maguk mellé, azt már nem tennék meg.
2017. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

26:1. Nem minden migráns országában van háború.

2. A nemzetközi egyezmény alapján csak az első biztonságos országig kell engedni őket, ha veszélyben van az életük.

2017. máj. 28. 17:55
 29/51 anonim ***** válasza:
Normális gondolkodásúak már nem dőlnek be a háborús menekült dumának. Több ezer kilómétert ne meneküljenek már és pont a legtöbb segéjt adó országnál tudnak csak megállni.
2017. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

"A nemzetközi egyezmény alapján csak az első biztonságos országig kell engedni őket, ha veszélyben van az életük."


Ez okés lenne, de az 1956-os magyarok hogy kerültek Ausztráliába, USA-ba, Kanadába vagy akár csak Németországba? Mikor az első biztonságos Ausztria volt! Na?

2017. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!