Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a libsiterror?

Mi az a libsiterror?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el, mert nem tudom felfogni, hogy mit is jelenthet :D

2017. máj. 28. 19:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
15%

Svédországban például van ilyen. A libsik női kvóták segítségével juttatják be az egyébként alkalmatlan nőket menedzsernek. Ha azt nyíltan kimondod, az állásodat veszted.

Az utcán a muszlimok terrorizálják a lakosságot. Ha ezt ki mered mondani, vagy az utcán visszaütsz egy migránsnak, amikor megtámad, a rendőrség rasszizmussal fog vádolni. Mondjuk ez inkább közvetett libsiterror, mert a veszélyt a muszlimok a jelentik, a libsik csak az önvédelmet tiltják.

2017. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes...

Szóval Svédországban a cégeket alkalmatlan emberek vezetik, az emberek alig mernek kimenni az utcára, és tehetetlenek a terror miatt, amiben élniük kell. De mégis gazdaságilag sikeres tud lenni az ország, a bűnözés alacsony és az emberek boldogok. Svédország a Föld 10. legboldogabb országa. Terror a nagy büdös lónak a f...sza...

2017. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
6%

ami az országban jelenleg tombol, agymosás:


nem veszed észre, mert általános és elfogadott, mindenhol ott van. Abban nyilvánul meg leginkább, hogy mindenféle nemzeti önvédelmet ki akar irtani, rád akarja beszélni, hogy be kell enegdni a migránsokat (hogy miért arra nem képes választ adni), nem cigányozhatsz holott naponta van velük konfliktusod ha jársz utcán, vagy boltban, és nem mondhatsz azt amit akarsz, de ők a szólásszabadságot prédikálják, DE HA olyat mondasz ami az ő véleményükkel ellentétes akkor kicsinálnak.


Ez a libsiterror, legalábbis amit én látok belőle

2017. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%

Az,amikor az elnyomókat korlátozzák,nem tehetnek meg bármit a kiszolgáltatott emberekkel,mert nekik is vannak jogaik.

Ők ezt terrornak érzik,mások emberi szabadságjogoknak.

2017. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
4%

# 10


értem, tehát a migránsproblémát, a cigánykérdést és a "Fejlett" svédországban fentebb említett problémákat nem a legnagyobb problémának tartod. furcsa értékrended van.

2017. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

13as, nekem csak egy kérdésem lenne azzal kapcsoaltban amit írsz:

Mit érsz el azzal, ha cigányozol, szidod a cigányokat?

2017. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
5%

# 13


szabadságjognak, szólásszabadságnak és véleménnyílvánításnak nevezik azt amikor azt írnak, olyan hazugságot fröcsögnek amit akarnak, baloldali politikát csinálnak és nem újságírást (444,index), és tüntetéseket szerveznek amiknek abszolut nincs értelme a polgárpukkasztáson kívül.


Ez egy lepel, ez egy csomagolás amiről te beszélsz. Ami benne van a tartalmatlan anarchia, az a terror.

2017. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

"Az utcán a muszlimok terrorizálják a lakosságot. Ha ezt ki mered mondani, vagy az utcán visszaütsz egy migránsnak, amikor megtámad, a rendőrség rasszizmussal fog vádolni. "


Ez marhaság.

Egy nem muszlim ellen is csak arányosan léphetsz fel.

Ha valaki megtámad és megvéded magad,akkor kizárt a rasszizmus ténye,ugyanis nem te kerested a konfliktust.

Ezzel nem hinném,hogy bármilyen ügyvéd érvelne,mert kinevetné a bíró..

2017. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
4%

# 16


beszélek egy problémáról ami probléma.


"Fú vazze, belerúgtam az ágy sarkába, krvára fáj a kisujjam"


Ezt kimondod mert teljesen természetes.


"Bazz, már megint méregettek a cigányok az utcán és lehúztak cigivel, kérték, hogy mutassam meg a telefonom de inkább elsiettem, de még utánam anyáztak és megfenyegettek"


ezt nem mondod el a munkahelyeden, mert ha olyan főnököd van azonnal rádszól, hogy nem cigányozhatsz, mert TILTOTT dolog cigányozni (pedig a libsik szólásszabadságról beszélnek)


ez nem ritka eset, de a leggyakoribb a hangos, krákogó, köpködő, köszönni nemtudó mosdatlan cigány ami már a megjelenésében is zavar. Nem akarod megölni, se gázkamrába csukni, de ZAVAR és nem akarsz vele együtt élni, egy levegőt szívni. Ennyi. Hol beszélhetsz te erről nyíltan?

2017. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

# 17/18 Időpont ma 00:39


Azért hazugságok terén szerintem inkább a riposztnál, a prostisrácoknál, meg a többinél kopogtass... :-)

2017. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!