Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a libsiterror?

Mi az a libsiterror?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el, mert nem tudom felfogni, hogy mit is jelenthet :D

2017. máj. 28. 19:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem a jobboldali embereket.

Szerintük a menekültek védelme eltúlzott,és nem szabad maguk elé helyezni őket.


De amikor őket éri célzott támadás,akkor a saját emberi jogaikra hivatkoznak.Közben meg a civil szervezetek létjogosultságát kérdőjelezik meg.

Jobboldali ideológia "A saját fajtánknak(nekünk) mindent lehet,másoknak semmit".


Ha egy arabot vernek meg külföldön az nem érdekli őket,bezzeg ha a határon túli magyarok veri Szlovákiában vagy Romániában,akkor már emberi jogokért kiáltanak..

2017. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
3%

# 20


én egy hazugságot sem olvastam még ott, igaz, hogy felvették az indexék pofátlan stílusát, de nem hazudnak.


Az indexék mondják, hogy hazudnak. Miért hinném el? Majd én eldöntöm mit akarok hinni. Egyelőre nem a pestisrácokék hazudoznak minden nap, és tusolnak el olyan híreket amik valószinűleg érdekelnék a hétköznapi embereket (migránshelyzet, támadások, terror elleni védelem helyzete, orbán helyezkedése az eu parlamentben)

2017. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%

# 22/22 Időpont ma 00:47


"Egyelőre nem a pestisrácokék hazudoznak minden nap"

A prostisrácok nem írnak minden nap cikket? Mert ez csak így lehetséges.


De legalább megtudtam, hogy innentől kezdve hiteltelen vagy :-D

2017. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
3%

# 23


az mondja nekem ,hogy hiteltelen akinek az index a hvg meg a 444 a szentírás....agymosoda a köbön :) Tudod mit te nyertél, csak ne akarjál internálni a libsiátnevelő táborba :D

2017. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%

19, a lényeg az, hogy mire fekteted a hangsúlyt.

Ha valaki igénytelenül TBC-sen arconköhög az utcán az zavaró? Igen. Függ attól, hogy az illető cigány, vagy sem? Nem függ.

Ha valaki megpróbál kirabolni, az rossz? Igen. Függ attól, hogy azillető cigány, vagy sem? Nem függ, a kirablás a problémás.


És ezzel párban: az a gond, hogy az emberek nem állnak meg ott, hogy "egy cigány ember megpróbált kirabolni". Ebből hamar "a cigányok" lesz, azaz kiterjed minden cigányra, illetve társul azzal, hogy "mocskos cigányok, utálom őket". Ez meg csak árt, elsősorban a saját vérnyomásodnak.

Tudom, nem mindenki ilyen. De sokan, és a folyamat könnyen gerjeszti magát. Hol húzol hát határt? Etnikai alapon összeverni valakit nyilván nem jó, így ezt valahol meg kell előzni. Köpködni még szabad, ütni nem? Anyázni még szabad, köpködni már nem? Gyűlölködni még szabad, anyázni már nem? Látható, hogy ezek egymást gerjesztik, így a legegyszerűbb az elején elvágni az egészet.

Nem jó, hisz a hiperérzékenyek (akik amúgy kevesebben vannak, mint sokan gondolják) már a gondolatra is harapnak. Ez is beteges. De akkor te hogyan előznéd meg azt, hogy egy feszült helyzet elharapózzon, illetve a rasszizmus, mint olyan, az eseti tapasztalatoktól elrugaszkodva kialakuljon olyanok között is, akik életükben nem láttak cigányt?

2017. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
4%

az a baj, hogy a dolog túl egyszerű.


nap mint nap találkozom olyan emberekkel akiket leírtam, és baromira látszik az emberen, hogy melyik honnan jött. a nézésén, a beszédén, a testtartásán. Ezek alapján be lehet lőni, hogy melyik az és 10ből 10szer bele is találsz.


hogy van az, hogy 10ből 9 cigány ennyire selejt? Ne mond már nekem, hogy mész a városban és nem majd az összest nem tartod szutykos tanulatlan bűnözőnek? Hát körbe kell nézni...de mivel ez így van (mert ez tény, gondolom ezt te sem cáfolod), akkor én miért nem mondhatom ki nyíltan, hogy probléma van velük? Ez egy baromi régi kérdés, amit még mindig a szőnyeg alá söprünk, most meg felnőtt egy generáció amelyik már nem dolgozik, nem tanul, nem csinál semmit... a gyárakat bezárták, a közveszélyes mukakerülés megszűnt...ennyi. cska rosszabb lesz.

2017. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs az, hogy nem lehet erről beszélni. Csak nem mindegy, hogy hogyan.

Persze az vicc, hogy átnevezzünk egy népet. A cigány az cigány. Oké, ha a politikus akarja, hívhatja romának, de nem megy vele sokra. Jó lenne, ha nem lenne pejoratív tartalma már magának a szónak is. Sajnos van. Ez sem segít.


Európában jelenleg szélsőségesek vannak, amik gerjesztik egymást. Azzal, hogy az egyik nagyon erősen nem akar valamit, a másik ellensúlyozza, hogy nagyon erősen akar valamit. Egyiknek sincs igaza, hisz egyik sem megoldás. De egy szélsőséget nem lehet egy hidegfejű centrummal ellensúlyozni.

Előbb utóbb ez a radikális-radikális rendszer kipukkad. De nagy eséllyel nem úgy, hogy az emberek megcsömörlenek a szélsőliberális és a szélsőnacionalista elvektől, és azt mondják, hogy "Áh, inkább választok egy békés középutat" hanem nagy eséllyel egymás torkának fog ugrani a két csoport. De amíg ez van, nem lehet a megoldásra koncentrálni.


Szóval ismétlem, az jó, ha a problémáról beszélünk, de fontos, hogy hogyan. A panaszkodásra nincs szükség. Szorgalmazzunk megoldásokat. Olyan megoldásokat, ami nem csak a mi szempontunkból, de a cigányság szempontjából is jó.

2017. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%

# 24/27 Időpont ma 00:50


Látod-látod, én sosem mondtam hogy az index-444 szentírás lenne, és sosem mondtam, hogy te internálni akarnál.

Innentől kezdve szerintem mélyen hallgass ki agymosott :-)

2017. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%
Ostoba emberek rád sütött bélyege. A lényege, hogy mondasz/teszel valamit, amit ezek a szerencsétlenek nem értenek, ettől megrettennek, hátha rossz nekik (mit lehet tudni), ezért védekezésül ezt sütik rád. Fontos eleme, hogy nem politikai beállítódás függő, hanem kizárólag az emberi butaság mércéje. Formája sokféle, attól függően, az illető mit volt képes felfogni a környezetéből.
2017. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%

"én egy hazugságot sem olvastam még ott, igaz, hogy felvették az indexék pofátlan stílusát, de nem hazudnak. "


Spec. a pestisrácok elleni egyik sajtóperen ültem már bent, ahol elsőfokon kimondták, hogy le kell szedniük az adott cikket, mert valótlan a tartalma ;)


Egyrészt, másrészt, nevezz engem libsiterroristának, de egy kérdéshez fűzött válaszodat sem tudtad/szoktad alátámasztani (és nem csak ennél a kérdésnél). Demagóg vagy és tájékozatlan. És ha ezzel valami problémád van, emlékeztetnélek mondjuk erre az esetre:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__86..


Tudod, ahol KSH-val és Kormány.hu-val bizonyítottam, te pedig eltűntél mint szürke szamár a ködben.


De ígérem neked, bármely más esetnél is, mikor épp van rá időm és energiám minduntalan rád fogok cáfolni, és tudod miért? Mert egy kicsit sem nehezíted meg a dolgom :P

2017. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!