Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak tényleg nem...

A baloldaliak tényleg nem fogják fel, hogy Magyarországon a kerítéslebontásával meg migranssimogatással nem lehet választást nyerni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem fogják fel. Sőt, nèg olaj a tűzre az ellenzèki szavazóknak, mert nem akarnak migránsokkal együtt élni.

A nolimpia is hasonló volt, mert minden sportember útálja már az újságírózaklatókat.

2017. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Meg persze azt is kihagytad "véletlenül", hogy az volt a cél, hogy kérdezzék meg az embereket róla. Ami megint csak nem áll szöges ellentétben a linkjeiddel. Komolyan mondom, rosszul vagyok, hogy ezeket kell védenem, csak hát vannak rosszabbak is.
2017. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A jobb oldal meg vegre felfoghatna mar, hogy mas emberek is elnek az orszagban, es nem a migransokkal kene foglalkozni...
2017. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Mondjuk azt persze elfelejtetted, hogy a Nolimpa főszervezője a Momentum volt, akiknek ehhez nincs közük. "


Nem felejtettem el. Azt sem, hogy gyakorlatilag a teljes ellenzék beállt mögéjük.:-) Ne tegyünk már úgy, mintha a baloldalon csupa egyenes, tisztalelkű és -kezű, következetesen elvhű és őszinte politikus lenne, mert röhögőgörcsöt kapok.:D

2017. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A kerítéssel.kapcsolatban annyit mondott Botka, hogy akkor kell lebontani, ha lesz EU-s határvédelem.
2017. máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14: Következetesen elvhű és őszinte politikus, talán az országban sincs, vagy legalábbis, elvétve.
2017. máj. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 14/16 Időpont tegnap 15:26


"Ne tegyünk már úgy, mintha a baloldalon csupa egyenes, tisztalelkű és -kezű, következetesen elvhű és őszinte politikus lenne, mert röhögőgörcsöt kapok.:D"

És én ilyet hol mondtam aranybogár?


"Nem felejtettem el. Azt sem, hogy gyakorlatilag a teljes ellenzék beállt mögéjük.:-)"

És erről a Momentum tehet?


És továbbra sem látom, hogy attól még, hogy én valamit támogatok, miért ne érthetnék egyet azzal, hogy kérdezzük meg róla az embereket.


Nem, egyáltalán nem mindenki "egyenes, tisztalelkű és -kezű, következetesen elvhű és őszinte", de azért szánalmas a fityiszrablás 7. évében mellettük kampányolni ezzel...

2017. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!