Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közszolgálati tévén érettség...

A közszolgálati tévén érettségire felkészítő műsor megy. Ez a baloldal szerint a híres népbutítás?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 20:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, tudom a baloldal nem érzelmek alapján vagdalkozik, kritikáját kellően megalapozza, mielőtt erős hangvételt venne fel."


Azért hithűként ilyeneket pampogni és számonkérni a másikon mindig vicces :-D


Mellesleg belenéztem, idézek: "aaaa", "őőő" "aa"... :-)


És hányan is néznek M5-t? Hányan M1-et? Demagóg szar vagy prolikám...

2017. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

M5?:D Jézusom, én az M2nél lemaradtam:D

Köszönöm Kérdező, hogy méltattál válaszra, illetve hogy bocsánatot kértél a fölösleges vádaskodásért. Pfff -.-'

2017. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
itt a 66%os kollégád is, mindketten tudjuk, hogy alapjáraton te is ilyen vagy
2017. jún. 1. 21:24
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Najó, akkor linkelj kérlek pár olyan kérdést, ahol állításod szerint olyanokat írtam, amit mondasz. Vagy kérj bocsánatot. De üres szavakkal ne dobálózz.
2017. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag provokatív céllal kiírt trollkérdés, törölhető.
2017. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
miért tennék ilyet? simán letagadod
2017. jún. 1. 21:28
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"de 79% úgy volt hogy a kormánynak a buta emberek kellenek!


most hogy van ez?!"


Tudod, mostanság olyan szép dolgokat mond Gyurcsány is, pedig eléggé elkú*ta a kormánya alatt... Most hogy van ez?! Szerintem akkor válasszuk meg újra! :D (nehogy komolyan vegye valaki)

2017. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"Kizárólag provokatív céllal kiírt trollkérdés, törölhető.

"


ballerkának provokáló a valóság :(

gondolkozz el rajta haver, hogy minden amit lenyomtak az orbángyűlöletre fogékony agyadba az mennyire is volt objektív

2017. jún. 1. 21:29
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Magadból indulsz ki. Nem tagadnám le. De akkor dobd át privátba, nekem oszt mindegy. De kettőt-hármat azért mutass.

Ha tényleg én vagyok, nem fogom letagadni. Képes vagyok beismerni, ha tévedek. Úgy látom, hogy ez rólad kevésbé mondható el, hisz inkább dumálsz, mint hogy mutatnád. Ha lenne mit, tudnád mutatni.

2017. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#5: "Ezzel szemben itt egy értelmes műsor, akkor most mi van?!" Most komolyan attól vagy úgy oda, hogy találtál egy értelmes műsort a köztévén? Káprázatos!
2017. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!