Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közszolgálati tévén érettség...

A közszolgálati tévén érettségire felkészítő műsor megy. Ez a baloldal szerint a híres népbutítás?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 20:52
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Persze, tudom a baloldal nem érzelmek alapján vagdalkozik, kritikáját kellően megalapozza, mielőtt erős hangvételt venne fel. Azért ide linkelném, csak a rend kedvéért : https://www.youtube.com/watch?v=0bdIMTwSunI&t=720s :)
2017. jún. 1. 20:53
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jókor megy, már lezajlottak az érettségik :D
2017. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
márciusban (is) ment :(
2017. jún. 1. 20:56
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Ezt most miért mondod így, hogy az ellenzék mindenre vagdalkozik? 2010 előtt mit csinált az ellenzék? Mindenre vagdalkozott.

Magyarországon a politikusok azt hiszik, ez az ellenzék dolga.


Egyébként attól még, hogy a TV-ben ez megy, az iskolákban egyre kevésbé megy ez. A népbutítás ezt jelenti.

2017. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

érdekes, 72% te vagy itt az egyik legnagyobb vagdalkozó, aki számos alkalommal nevezte a közmédiát elhülyítő propagandagépezetnek

ezzel szemben itt egy értelmes műsor

akkor most mivan?!

2017. jún. 1. 21:01
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Mutass már pár példát, ahol vagdalkozok, kérlek, ahol ilyet állítottam.:D
2017. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
inkább ne is tagadd :)
2017. jún. 1. 21:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Istenigazából mi lenne? Múltkor vettem egy doboz epret. Rohadt volt a legtöbbje, de a tetején még volt pár jó darab.


Akkor a logikád mentén, igazából az egész doboznyi eper jó volt?


Mikor valaki az Origo-t kritizálja, szerintem ő sem elsősorban a "Tudomány" rovatra gondol.

2017. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért kértem, hogy mutass, mert merem állítani, hogy nem én vagyok az. Van az oldalon más 72%-os, volt amelyikkel egy kérdés alá mindketten írtunk. De miután én nem nézek TV-t, nem fogom kritizálni azt.

Úgyhogy örülnék, ha nem rágalmazgatnál csakúgy mindenfélével, és max arra reagálnál amit itt és most írok, nem pedig arra, amit úgy gondolsz, hogy én írtam. Köszönöm.

2017. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

de 79% úgy volt hogy a kormánynak a buta emberek kellenek!


most hogy van ez?!

2017. jún. 1. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!