Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudná megoldani a...

Hogyan tudná megoldani a kormány ezt a paneles ötletet? Ha lebontanák a panelek felső szintjét akkor ugyanúgy meleg lesz az alsóbb szinteken nem?

Figyelt kérdés

Lázár már régebben felvetette azt az ötletet,hogy a panelek felsőbb szintjeit le kéne bontani,mert nyáron elviselhetetlen a hőség a panelekben.

Ha elbontják a a felső 5 emeleten akkor a 3. és 4. emeleten ugyanolyan meleg lesz mint az egykori 10.emeleten.

Vagy a kormány szerint a 10.emelet közelebb van a Naphoz,mint a 9.emelet? :D

Továbbá aki kényszerből költözött panelbe mert nem volt pénze kertes házra,azt hogyan oldaná meg a kormány?

Egy 5-6 milliót érő panelből egy 15 milliós kertes házba költöztetnék az embereket?

Vagy esetleg egy silány minőségű kertes házba?


[link]


[link]



2017. jún. 2. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hülye ötlet ez ! Baromság !
2017. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu.

nem is értem, hogy lehet ekkora marhaságot már kitalálni, hát már ennyire nem futja??:D

2017. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért kéne lebontani?

Simán adjanak kertes házat a felső szinten lakóknak, a felső szinteken meg lehet raktár.


Biztos valamelyik politikusnak a panelek rontják a panorámát a villájából. A haverjának meg úgyis, építőipari cége van, úgyhogy lehet majd jól visszaosztogatni.

Két legyet egy csapásra.

2017. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire modositani akarnak,miert a regi hazakat buzeraljak, amik mar eleve keszen vannak. Epitsek az ujakat max 5.emeletig, azt csokolom. Gondolom a bontast Meszaros Lorinc cege vegezne "apropenzert", ezert a nagy talalmany, itt van a kutya inkabb elasva...
2017. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus csont, amit bedobtak az ellenzéknek, hadd rágják.

És ti még jó kutya módjára még a farkatokat is csóváljátok hozzá :D

2017. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyenge próbálkozás volt, hogy pénztáros lőrinc cégei ismét milliárdokat lophassanak.
2017. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ez de jó lesz most mehet a panelátépítésmutyi


most már tényleg érik nekik a kötél

2017. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az internetadó "jobb" ötlet volt ennél, mégsem lett belőle semmi :)
2017. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Felesleges lebontani.

Elég lenne szigeteltetni őket.


Illetve, állami klímaprogramot indítani, így sokan kedvezményesen jutnának légkondihoz.


Én nem panelban lakok, de amikor vendégségben voltam ott, 10. emeleten, nyáron elviselhetetlen volt.Oda nagyon indokolt lenne a légkondi.


Sőt, szerintem új építésű társasházat/tömegházat nem is szabadna légkondi nélkül felhúzni.

2017. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:31


Igy van, ragodunk rajta, mekkora kreten otlet masoktol nem is szarmazhat, csakis ezektol, es a gond az, hogy meg komolyan is gondoljak... bar lehet igazuk van, de a parlamenttel kene kezdeni...

2017. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!