Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kormányozna, és...

Ha a Jobbik kormányozna, és esetleg a gárda tagjai mentelmi jogot + lőfegyvert kapnának, akkor sem bántanának senkit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is fegyveres szerv tagja még soha sehol nem kapott mentelmi jogot. Ez fel sem merül. Hogy képzelnéd mondjuk egy fegyveres gárdistánál a mentelmi jogot? Hogy lelődözhet bárkit, és csak akkor büntethető, ha a gárda parancsnoka kiadja? Ilyen még a középkorban sem volt. Ettől kezdve nincs értelme a kérdésnek, vagy talán máshogy kéne feltenni.
2010. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
ilyen hülye kérdést én is fel tudok tenni. illetve próbáltam most, de nem ment, bocs egyedien ügyes vagy a hülye kérdés feltevésben;)
2010. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt a Jobbik simán megcsinálná ha tehetné!
2010. máj. 17. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
azért szerinted mert elhiszed a hülye mszp meg szdsz propagandát. a gárda eddig csak jót csinált, és nem bántott senkit.
2010. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen kérdező ,szerintem meg az orbán vámpír fogakat növesztett, és a szűz lányok vérit iszogatja. ez kb a te kérdésednek megfelelő szintet üti meg.
2010. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

melyik vagy


a 40% vagy a 35?



náluk ritkább idióta nem hiszem hogy van az oldalon

ha nem te vagy az akkor te náluk is túl teszel


mennyi vagy 11?

2010. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
téged anya szült kérdező?
2010. máj. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem! Faterom.
2010. máj. 18. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!