Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy állítólag...

Hogy lehet, hogy állítólag ebben az országban nem lehet megélni, mi mégis rendszeresen járunk külföldre pihenni?

Figyelt kérdés

Borsodiak vagyunk, diploma nélkül, mindketten alkalmazottak.

Párok a Boschban dolgozik, én meg klímaszerelő vagyok.

30 évesek se vagyunk és önerő nélkül már saját lakásunk is van.


2017. jún. 7. 18:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Persze huszonévesen önerőből lakás és mindezt külföldön nyaralgatva, milyen kecó az valami putri gödröt ástatok le valahová? Besírtam ekkora kamuzáson :DDDDDDD
2017. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Simán külföldre jártok nyaralni?

Úgy lehetséges ez, Bubu, hogy két éve én is a horvát tengerparton nyaraltam a családdal és olcsóbban kijöttünk, mint amikor tavaly a Balatonnál voltunk. :D

Így lehet ilyen egyszerűen külföldön nyaralni. Vagy szerinted egy balatoni nyaralás az akkora luxus?

2017. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
66%

"Ja és lakást sem kapsz mindenhol 5 millióért. Borsodban igen, mert ott sokan örülnek, ha megszabadulnak az ingatlanjuktól "


Belvárosban,1,5 szobás Miskolcon 7-8 millió alatt nincs.

Max garzont veszel ennyiért.

De gondlom nem ebben akarja az ember leélni az életét.

2017. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajóbábonyban van már lakás 5 millió alatt, de az ugye Sajóbábony. Éltem ott 2 évet, meg van az oka, hogy ott annyiért árulnak lakásokat. Miskolcon meg csak az Avason tudom elképzelni, hogy max 5 millióért vesz az ember lakást, de ott is meg van az oka, hogy miért annyiba kerül.
2017. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

1.Nem szerencsénk volt, dolgoztunk.

2.A kérdés arról szól, hogy nem lehet megélni.

Most meg kiderül, hogy egy horvátországi nyaralás alap.

Tehát akkor most döntsük már el, hogy éhezünk vagy Horvátba járunk nyaralgatni.


Tökéletesen látszik, hogy azonnal bekapcsolt a kifogásgenerátor.

Mert nehogy már kiderüljön, hogy végülis meg lehet élni és még külföldre is lehet járni nyaralni és még a saját ingatlan is belefér, csak el kellene menni dolgozni :D

2017. jún. 8. 17:12
 36/48 anonim ***** válasza:

"Tökéletesen látszik, hogy azonnal bekapcsolt a kifogásgenerátor.

Mert nehogy már kiderüljön, hogy végülis meg lehet élni és még külföldre is lehet járni nyaralni és még a saját ingatlan is belefér, csak el kellene menni dolgozni :D"


Akkor csak azt áruld el, hogy két (párban élő) ember megélhetése miképp reprezentálja milliókét?


"1.Nem szerencsénk volt, dolgoztunk. "


Naiv gondolat, hogy a munka önnön magában a kulcsa a jó életnek. Nem csak szociológiai, gazdasági és politikai megfigyelések bizonyítják ezt, hanem az az egyszerű megfigyelés is, hogy aki 12 órázik minden nap, az nem azért kénszerül erre, mert "tovább akar gazdagodni".

2017. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

"Borsodiak vagyunk, diploma nélkül, mindketten alkalmazottak.

Párok a Boschban dolgozik, én meg klímaszerelő vagyok.

30 évesek se vagyunk és önerő nélkül már saját lakásunk is van."


Nem hagytál ki valami fontosat, mint például:


"....és masszív fideszes/bérkommentelő vagyok és kiírtam egy nyilvánvaló hazugságokkal megtámogatott kérdést és elvárom, hogy ezt valaki elhiggye itt a gyk közönségéből, mert azt hiszem még nem ismerik az ilyen ezredik próbálkozást a szánalmas propaganda kérdés műfajában."



:DDDDD

2017. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Azért nem tudom feltűnt-e, de jól megélünk, klímaszerelő úr és felesége anyagi helyzetéről továbbra sem tudunk semmit, csak a hiszti megy részéről, hogy mi csak kifogásokat keresünk.


Se azt nem írja le, hogyan, hol, mennyiből és mikor vettek lakást, se azt, hogy hová, hányszor és mennyiből mentek nyaralni, így ahogy arra rámutattak páran elképesztő szórás is lehet.

Mert a saját lakás lehet kisvárosi garzon -sőt, akár falusi lepukkant parasztház is (azokat Borsodban már egymillió körül kapsz, mondjuk nem ok nélkül), a nyaralás meg megint olyan, hogy az egy hétvégés kirándulást tényleg ne említsük már egy lapon az egyhetes luxusúttal.


De valójában az egész játék arra megy ki, hogy bebizonyítsa, hogy mindenki, aki nem esik hasra a mostani állapotoktól az semmirekellő, lusta és legfőképp nem fideszes.


Meg persze lehet az egész kérdés egy kitaláció is, csak ezt eddig még nem írta senki.

2017. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan görcsösen kerüli a lényeget mert hazudik. Egyszerűen pénzügyi lehetetlenség önerő nélkül ilyen kevés de még ennél sokkal több év alatt is két bérből-fizetésből élőnek normálisan élni, félretenni a lakásra sőt még nyaralni is minden évben.


Igen, tűkön ülve várjuk csak úgy nagyjából vezesd már le hány év alatt mennyi nettó/hóból mennyit sikerült havonta nyaralásra és lakásra félretenni és mennyi is volt a lakás ára????


Sok ilyen fidesz kérdés volt már, annyira szánalomra méltó ez, csak magatokat járatjátok egyre lejjeb és lejjebb.

2017. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

,,Azért nem tudom feltűnt-e, de jól megélünk, klímaszerelő úr és felesége anyagi helyzetéről továbbra sem tudunk semmit"

Előtte írt olyat, hogy ő 250 ezret keres, a felesége 150-et. Még a 150 reális is a Boschban, ha 12 órázik az ember, de itt Borsodban klímaszerelőként nem nagyon kap az ember nettó 250 ezret. Boschban a mérnökök keresnek ekörül.

2017. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!