Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy állítólag...

Hogy lehet, hogy állítólag ebben az országban nem lehet megélni, mi mégis rendszeresen járunk külföldre pihenni?

Figyelt kérdés

Borsodiak vagyunk, diploma nélkül, mindketten alkalmazottak.

Párok a Boschban dolgozik, én meg klímaszerelő vagyok.

30 évesek se vagyunk és önerő nélkül már saját lakásunk is van.


2017. jún. 7. 18:20
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Leírtam mennyit keresünk, ki lehet számolni.

Eleve direkt mostani albérlet árat írtam, holott kevesebb volt pár éve, de még így is látni, hogy lehet félretenni.

Nem tudom miért nem lehet elfogadni, hogy nem élhetetlen az ország.

Az emberek azok.

2017. jún. 9. 09:50
 42/48 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, ne menekülj a válasz elől.


Szóval hány éven keresztül kellett és mennyit félretenni havonta a mennyibe is kerülő évi külföldi nyaralásokra és a lakásra ami mennyibe is került?


Ejnye, de szeretnél valahogy elslisszanni a kínos kérdés elől mikor beborul a hazugságvár.

2017. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Milyen hazugság?

Havi közel 400 ezer szerinted nem elég erre?:D

Havi 30 ezret félraksz nyaralásra, máris van 360-ad egy évre.

30 ezer a repjegy oda-vissza, 60 ezerből szállás, a maradék 270 ezerből meg nehogy már ne jöjjön ki 5 nap.:D

2017. jún. 9. 10:17
 44/48 anonim ***** válasza:
Leírom megint: a mérnökök keresnek nettő 250 ezer körül a Boschban. Tudom, mert van mérnök ismerősöm, aki ott dolgozik. Te egyszerű városi klímaszerelőként nem fogsz annyit keresni, mivel egyből arra hivatkoznak, hogy az már mérnöki fizetés.
2017. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Ne mondd már meg nekem mennyit kereshetek.

A jó szakmunkást kifizetik mindenhol.

Én feladom, csak toljátok a hülyeséget.

2017. jún. 9. 10:23
 46/48 anonim ***** válasza:
És a lakásra mennyit raktál félre/hó és hány éven át? Gondolom nem pályakezdő korod óta kerestek ennyit (amit amúgy sem fog elhinni a kutya sem mert egyszerűen nem reális). És kb hol van a lakás, mennyibe került és mekkora? Mert valljuk be így a vége felé az 5milliós nem garzonnal is kicsikét túl nagyot hazudtál:D
2017. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

,,A jó szakmunkást kifizetik mindenhol."

Annyira jól megfizetik, hogy az összes jó szakmunkás megy ki külfödre, mivel itthon sehol se akarják normálisan megfizetni. Főleg Borsodban. Tudom mi a helyzet a megyében, itt élek születésemtől fogva. A több évtizedes tapasztalattal rendelkező minősített hegesztők keresnek nettó 180 körül. Továbbra is hiteltelenül hangzik a nettó 250 ezres fizetésed klímaszerelőként. Meg azt se írod azért annyi a fizetése párodnak a Boschba, mert 12 órázik. Egyből nem hangzik olyan jól a fizetés (ismerősöm most akar menni a Boschba 12 órás műszakra, így tudom akkor kap valaki annyit, mint a párod, ha 12 órázik). Lehet egy külsősnek, egy győrinek, szombathelyinek hihetően hangzik a történeted a fizetésedről/fizetéseitekről, de egy borsodi egyből tudja, hogy kamuzol, mivel tisztában van a valós bérezésekkel.

2017. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Huh, itt 15 milla egy panel, 80-tól indul az albérlet, plusz rezsi.
2017. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!