Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem foglalkoznak a...

Miért nem foglalkoznak a politikusok a külföldi ( romániai, szlovákiai, ukrajnai, szerbiai ) magyarokkal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kapnak különböző támogatásokat, de egyszer nem tapasztaltam azt, hogy kiment volna bármelyik magyar politikus ( külügyminiszter, miniszterelnök, stb ) és tárgyalt volna a román vagy a szlovák politikusokkal a magyarok helyzetéről, Romániában akár autonómiáról, nem látnám hogy fejlődött volna bármit a kapcsolatunk a körülöttünk lévő országokkal. Szlovákiával is a migráns kérdés hozott össze ( V4-ek ), nem az hogy a több százezres magyar kisebbséggel foglalkozott volna a kormány. Pedig a választások előtt 2010-ben és '14-ben is hangoztatták hogy "mert a külhoni magyarok... Ez így nem mehet tovább, tenni kell valamit".

Szerbiában legalább autonómiát kapott a Vajdaság, de az egyáltalán nem a magyar kormány érdeke. Ugyanúgy az ott élő magyarokkal se foglalkoztak, mint ahogy a Kárpátaljaiakkal se.


2017. jún. 13. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Mèrt kène,hogy foglalkozzon? Èn bunyevàc vagyok,de velem se foglalkozik az Anyaorszag,Horvàtorszàg,a horvàt allampolgarsagot sem vehetem fel ès külön korhazas sem letesit nekem a horvàt kormàny.
2017. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem hogy mit szeretnél, mit "foglalkozzanak" velük.


Amúgy meg más országok állampolgárai, nyilván nem fognak sok időt meg energiát feccelni beléjük. Ukrajna vagy Szerbia még csak nem is EU-s országok, az ottaniakkal pláne nem éri meg nekik foglalkozni.

2017. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A belföldiekkel sem foglalkoznak, nem hogy a külföldiekkel.
2017. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9jdc0IRlfUM


van aki foglalkozik vele de mivel ellenzéki politikus így a kormánymédia nem ezt nyomja hanem hazudik hogy az ország jobban teljesít


amúgy még azzal sem foglalkozik a fityisz aki az országban él de örül hogy kiüldözi és beírhatja statisztikába 1 el kevesebb munkanélküli

2017. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig jó a kintieknek, amíg nincs közük Magyarországhoz, tudja mindenki, hogy nem kell ezt erőltetni. Aki annyira Magyarországhoz akar tartozni, az költözzön ide.
2017. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19%

Talán a' ,ha a' Jobbik hatalomra kerűl visszavesszük én ott leszek legalább milicistaképpett ,ha máshogy nem ,bár nem fűzök a' Jobbikhoz se' túl sok reményt !!!

Addig es 14 / 88 K I T A R T Á S ! ! !

2017. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdést inkább így tenném fel:


Miért foglalkoznak a politikusok a külföldi ( romániai, szlovákiai, ukrajnai, szerbiai ) magyarokkal?

2017. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkoznak eleget, nem hiszem, hogy más országok többet foglalkoznának a határon túli nemzettársaikkal. Olykor talán még túlzásba is viszi a kormány, a "szavazat maximalizálás" reményében.
2017. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerbiában legalább autonómiát kapott a Vajdaság"

FIGYELEM

Nem az itten őshonos magyarság kapott autonómiát.

Hanem az idetelepített rác banda.

Az autonómiával kitörölhesük a hátsónkat.

Semmi előnyünk nincs vele, a kissebségi jogok a földbe vannak tiporva.

Próbáljon meg egy itteni ember magyarul megszólalni a póstán, a községházán.

Fele magyar, fele szerb településen lakok.

Nem vesznek fel egy magyart se, a közintézményekben sem nézik jól ha megszólalok magyarul.

Volt már hogy leköptek mert : Ti si mađari, jebe.ti m.ter.

Szokásuk átverni az idős embereket a szerbek, stb..

Abszolút semmiféle hasznunk nincs az autónómiából.

2017. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!