Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a liberális...

Miért van az, hogy a liberálisokat nem érdeklik a határontúli magyarok, csak a négerek és a barnák?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne trollkodj már!! Unalmas...
2017. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
De lepődj meg: én egy rohadt liberális vagyok, de érdekelnek a határontúli magyarok. AAAAH, lehet elővenni a naptárt mi..? Nos öregem, lehet hogy engem jobban érdekel. Mert engem sok olysn is érdekel akinek magyar a neve, magyar a nyelve ,Magyarországon él, csak egyesek nem tartják őket magyarnak.
2017. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sulek Péter ***** válasza:
17%
Azt nem hangsúlyozzák annyira
2017. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg népességcsökkenés,és munkaerőhiány van.

Akkor miért nem települnek át tömegesen a határontúli magyarok?

Közös a nyelv,ez nem lehet akadály.

2017. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert egyik értelmes párt sem a határon tul élö magyarok szavazatvásárlását tartja a legfontosabbnak, hanem az adofizetök érdekeit, majd ha marad pénz, abbol jutni fog a határon tul élöknek is.. amig egy magyarországon dolgozo és ide adozo munkás nem tudja mevenni a napi kaját, addig miért a romániában élö magyarokat pénzeljük.. hát ezért! Egyébként vannak terveik a külföldi magyarokkal, csak nem ezt tartják elsödlegesnek, nagyon helyesen..
2017. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Liberális vagyok, de mégis érdekel a határontúli magyarság sorsa, de ennek ellenére ugyanolyan fontos a többi kisebbség is, tehát az is érdekel, hogy az itt éli fekete, ázsia, stb. közösségek is be tudjanak illeszkedni és ne szenvedjenek hátrányos megkülönböztetést.


Nagyon álszent dolognak tartom, hogy csak a saját kisebbségünk érdekeit védjük, a többiekkel szemben pedig ellenségesen lépjünk fel.

2017. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként szegény romániában élö elnyomott magyar ha annyira akar, ide is költözhetne! Jogosult ingyen tanulni, jogosult az eü ellátásra, jogosult mindenre, amire mi. Miért nem költözik ide, dolgozik itt és adózik magyarországra? Miért csak a kezüket tartják a pénzért, miközben a szomszéd országba adoznak?

És egyáltalán miért szavazhat az, aki egy másodpercet sem élt magyarországon, kvázi megszavazzák nekünk, hogy itt nyomorogjunk, ök meg itt sem élnek csak kapják a pénzt.

2017. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyenre mondják azt, hogy már az sem igaz, amit kérdez.
2017. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

#8 Tipikus provokáció. :) Ilyen kérdésből több tíz is juthat egy napra.

Ebből látszik, hogy sokaknak nincs jobb szórakozásuk mint itt provokálni.

Esetleg ide is betéved pár bérkommentelő...

2017. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Miért van az, hogy egyes elfogult, fanatikus politikai gyengénlátók ilyen ostobaságokat találnak ki? (nem kell válasz, tudom)
2017. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!