Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a kocsmapolitizálás...

Mi ez a kocsmapolitizálás amit a Jobbik folytat a parlamentben?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a fenyegetőzés és viselkedési forma úgy vélem inkább a kocsmába való semmint a parlamentbe,amit Zagyva György összezagyvált...

Úgy gondolom a Jobbiknak még van mit csiszolni a stilusán,mert ez elég kiábránditó volt!!"Majd a folyosón megbeszéljük.." Ez gyerekes!Fel kell nőni (Jobbikos)srácok...


2010. máj. 19. 01:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
most 4 évig ez lesz...hihetetlen...
2010. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
46%
Én még pofán is vertem volna :)
2010. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
36%
Hála istennek, végre valaki teszi is a dolgát. Meglátjátok ki is fogják még baxni egyszer ezt a rühes fideszt.
2010. máj. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:27



Egy a baj,hogy nem a trianoni emléknapról volt szó,hanem Orbán Viktor politikai nyilatkozatáról folyt a vita... És akkor,még ilyen falsui beszólás is elhagyja a száját..,sztem ultragáz volt!!Ha meg igy teszi a dolgát,akkor inkább semmit ne tegyen,mert csak saját magát és a Jobbikot járatja le!

2010. máj. 19. 01:32
 5/39 A kérdező kommentje:
*falusi
2010. máj. 19. 01:33
 6/39 anonim ***** válasza:
37%

Örüljön a kis fideszes hogy nem kapott a folyosón. Legközelebb biztos nem ússza meg. Én nem kötöszködnék Gyulával:)

Aki vihorászik, röhögcsél egy ilyen témán azt pofán kell b*szni.

Eddig ment ez a nyámnyila, b*szari politika, de most végre van egy párt aki végre keményen ki áll amellett amit megigért. Hol is vannak a rendőrök vidékről?( a két hét hamarosan lejár)

2010. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
70%
Most csak erre a kapálózásra futja, hiszen tudják, hogy ha belegebednek, akkor sem tudnak keresztülvinni egy tervezetet sem. És mindezt 4 évig, dühítő lehet. Kb olyan, mintha be sem kerültek volna a Parlamentbe.
2010. máj. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jó volt.

Végre valaki, aki nem azért ment oda, hogy belesimuljon abba a semmittevő, nyáladzó közegbe, ami ott található.


Hétfőn néztem egy parlamenti közvetítést és nem volt bent a képviselők 2/3 része. Mondtam, hogy ez nagyon gyönyörű, már itt a kormányzás elején egyből nem mennek be...


Szerintem ez sokkal nagyobb probléma annál, mintsem hogy egy jobbikos képviselő felemelte a hangját, ha az baj egyáltalán, mert szerintem nem.


Azért tartod problémának, mert beléd van szugerálva a média által, hogy mit kell megvetendőnek és mit kell követendőnek tartanod, te meg közben azt hiszed, hogy magadtól döntesz az értékrendedről, mert ugye szabadok és egyenlőek, szépek és erősek, okosak és bölcsek az emberek a demokráciában...

2010. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Ezen miért kell csoidálkozni? Eddig is így politizáltak. Kell a híveiknek bizonyítani,hogy ők kemény legények. Enélkül,hogy magyarázzák majd meg,hogy csak dísznek vannak a Parlementben? (A többi ellenzéki párttal együtt)
2010. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
41%
Előre tudtuk, hogy ez lesz! Már évek óta ezt csinálják! Ez nem a Parlamentbe való stílus!Ugyanez megy/ment az EP-ben! Mocskos, alpári egy banda!
2010. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!