Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan magyar politikai...

Van olyan magyar politikai személy akiről pártállásától függetlenül minden politikai vezető megemlékezik?

Figyelt kérdés

Pl a briteknél van.

[link]


Thatcherről minden utána következő vezető, miniszterelnök, kormány tag megemlékezett, pártállásuktól függetlenül. Hivatali ideje végérvényesen fontos volt. Óriási hatást gyakorolt a politikára. Még akkor is ha Ő volt a híres neves Vaslady.


Magyarországon van a közel, távol(nem túl távol, csak a XX. századtól mostanáig) olyan politikai személy akit mindenki szívesen említ, és egyesek méltatnak is?


Akinek megmarad a neve a hétköznapokban?



Volt már ma ilyesmi kérdés, én konkrétan erre vagyok kíváncsi. Létezik-e _egy_ ilyen személy, akire nem hisztizett egyik vagy másik oldal. És ilyen fontosságú.



#baloldal #jobboldal #Margaret Thathcer
2017. jún. 17. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mádl Ferenc, Göncz Árpád, Géza fejedelem, Attila, I. István, Széchenyi, Kossuth, Tisza Kálmán, Bethlen István
2017. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam a XX. századtól régebbre nem kell, mert ott egyértelműek, tudom, a történelmi szerepeik miatt. De onnantól csak a politikai részük miatt lehetnek. Azért vagyok kíváncsi onnantól.
2017. jún. 17. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
István király. De senki nem érti miért, hiszen lemészárolt csomo pogány magyar embert és cserébe szentté avatták.
2017. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki fordította le a Gyűrűk Urát mondd még egyszer?
2017. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy Imre, Klebelsberg Kuno
2017. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!