Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Devizahitelesek elégedettek...

Devizahitelesek elégedettek vagytok? 285is lehet az euró. Azt hiszem jól megtámogattak benneteket.

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

aki devizahitelt vett fel, elolvasta a szerződést (ha nem akkor hülye) és tudta hogy mit vállal.. most állambácsi gondoskodjon minden egyes polgáráról mint a szocializmusban? vagy azért van az embereknek annyi esze hogy tudják milyen kockáztatot vállanak?

a kérdésedben azt érzem, hogy a politika a hibás azért, mert valaki azthitte hogy ez ingyenpénz..

2010. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

persze ilyenkor az emberek a hülyék, hogy megvezették őket mi?


a politikának rohadtul sok köze van ahhoz, hogy gondolkodni nem tudó emberek vannak az országban.

2010. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
elbeszéltek egymás mellett.. : ) uazon az oldalon álltokxD
2010. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Részben igaza van az elsőnek.Akkoriban a médiában napokon keresztül lehetett hallani,hogy az olcsó kamat együttjár az árfolyamkockázattal.

Az is igaz viszont,hogy a bankok - főleg a kisjövedelműeknek- nem adtak FT hitelt,csak devizahitelt. Nekik nem volt lehetőségük az árfolyamkockázaton meditálni.

2010. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Nekem azért az sem tetszik, hogy némely politikus tesz meggondolatlan kijelentéseket, és ettől romlik az árfolyam.

"Köszönjük Emese"

2010. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
230 a dollár :(
2010. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező hülye.
2010. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem nyavalygok, tudtam mit vállalok. Eddig keveset fizettem, most majd kicsivel több lesz, de még mindig nem lesz annyi a törlesztőm, mintha Ft-ban fizetnék!

Az viszont engem is baromira bosszant, hogy egyes buta politikusok (pl.Orbán) kijelentései miatt romlik a fizetőeszközünk!!!

2010. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mi is devizások vagyunk,és amikor a férjem szitkozódik hogy már megint magas az árfolyam,szoktam neki mondani hogy tudtuk hogy ez is benne lehet a pakliban mikor aláírtuk a szerződést.

A másik viszont az,hogy a mai napig nem lenne saját lakásunk ha nem megyünk bele a devizahitelbe,ugyanis annyi pénzünk az életbe nem gyűlt volna össze amennyi a forintalapúhoz kell önerőnek.

2010. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem a devizások a hibások,meg aki hitelt vett fel kedves kérdező.Gondolom NEM ok nélkül vették fel.Vagy talán te inkább mennél az utcára csövelni,ahelyett,hogy lakáskölcsönt vennél fel?...Abban viszont nem értek egyed hogy az olyan emberek akik autóra vettek fel,stb..."felesleges dolgokra" minek vesznek fel? a mai világban a hitel=majdnem az utcára kerüléssel...Politika...Az meg biztos hogy a fideszhez képest BAJNAI EGY ISTEN VOLT!!!:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2010. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!