Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehagyta a román életszínvonal...

Lehagyta a román életszínvonal a magyart. Nem mi vagyunk Európa éllovasai, ahogy a fityisz mondta?

Figyelt kérdés

[link]


Lassan az elsők leszünk a GDP listán,hátulról.


2017. jún. 19. 21:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Magyarországon leginkább a fidesz meg a munkanélküliség miatt rossz. Különben nagy szívességet tudnék tenni Magyarországnak, ha egy napon változnának a törvények és legalizálva lennének a fegyverek. Akkor megszabadulna az ország orbánéktól nekem köszönhetően.
2017. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd előbb utóbb belátod 32-es, meg meg mások is belátják, hogy szükség van az agresszív emberekre. Ha mindenki olyan békés lenne, mint azok, akik a CEU mellett tüntettek, akkor a fidesz nyerné a 2026-os választást is, meg 2030-ast is. A fideszt békés úton nem fogjuk tudni leváltani. Bizonyos országokban az embereknek természetes, hogy szembe szállnak fegyverrel a hatalommal, ha a hatalmon levőek nem szolgálják a nép érdekeit. A fidesz is addig marad hatalmon, ameddig magam fajták erővel egy sikeres puccsal meg nem fosztják a hatalomtól. A békés megmozdulások az esetek többségében nem célra vezetőek.
2017. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Annak idején Romániában is erőszakkal kellett el venni a hatalmat causescu-tól és orbántól is vagy erőszakkal vesszük el, vagy különben orbán miniszterelnök lesz úgy 20-30 év múlva is, egészen addig, ameddig természetes úton nem távozik az élők sorából. Sajnos orbánéktól nem fogunk olyan könnyen szabadulni, mint gyurcsánytól.
2017. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Különben az USA-ban is eredetileg azért kaptak az emberek fegyverviselési jogot, hogy amennyiben úgy érzik, hogy egy olyan politikai vezetés került hatalomra, amelyik nem szolgálja az amerikai nemzet érdekeit, akkor az emberek fegyveresen szembe szállhassanak a hatalommal. Az amerikai törvényben ez benne van. Kár, hogy Európában az a divat, hogy nincsen fegyver viselési jog és az emberek hajlamosak eltűrni az elnyomó hatalmat, eltűrték hitlert, eltűrték sztálint, eltűrték a többi diktátort, most meg a magyarok birka módjára eltűrik orbánék korrupt rendszerét is.
2017. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy, ha én amerikai lennék, orbán meg az USA elnöke lenne, már fejbe lőttem volna egy 50 kaliberes lövedékkel, amit egy Barrett puskából lőttem volna ki. Azonban magyar vagyok és orbán magyar miniszterelnök és itt sajnos nem lehet olyan könnyen Barrett puskát vásárolni, mint az USA-ban.
2017. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!