Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy az átlagfize...

Mit szóltok, hogy az átlagfizetés Magyarország már majdnem eléri az 1000 eurót?

Figyelt kérdés

A ksh jelentése szerint 303000 forint az átlagos bruttó fizetés Magyarországon.

[link]



2017. jún. 21. 18:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20! Nekem meg 3100!


Én is szeretem Viktort! Nélküle sosem jöttem volna el Magyarországról! 😁

2023. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21! Nyugaton az éhbér és amúgy is ott MIGRÁNCSOK vannak, akik átműtik az óvodásokat!!!!!!
2023. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22! és sokan ezt el is hiszik! Ez a durva! Meg mondják nekem, hogy Németországban milyen drága a lakhatás!!! Érted nekem, aki itt él! Én meg így nézek, hogy HE??? 350 euromba kerül az albérlet, ami otthon sok lenne, egy 300 ezres fizuból kifizetni kb. 130 ezret de 3100 euroból 350 azért nem vág agyon!

Másik kedvencem, hogy ott minden drága! DEHOGY DRÁGA! Napi 15 euróból megvagyok átlagban és kb. ugyanazt veszem mint otthon, ott ez 5-6 ezerből jött ki, gyakorlatilag ugyanannyi ez is.

Lényegében véve ugyanannyit költök, mint Magyarországon költöttem átszámítva kb. 800 eurot havonta,és így minden hónapban félrerakok kb. 2000t! Hány magyarországi dolgozó teheti meg, hogy havi 7-800 ezreket félrerak?

Ha csak nem vagy jól menő vállalkozó, senior mérnök vagy főorvos, nos nem tudsz így tenni, én itt beosztottként meg tudom ezt csinálni.

2023. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!